سه شنبه، ۱۷ بهمن ۹۶ - ۰۹:۱۴
ژست یک

آموزش تصویری ژست‌های عکاسی  : امروزه اغلب گوشی ها و تبلت‌ها مجهز به دوربین‌های عکاسی هستند. به همین خاطر آموزش استفاده از دوربین‌ها…

آموزش تصویری ژست‌های عکاسی  : امروزه اغلب گوشی ها و تبلت‌ها مجهز به دوربین‌های عکاسی هستند. به همین خاطر آموزش استفاده از دوربین‌ها و گرفتن یک عکس خوب از موردهایی است که لازم است هر فردی تا حدودی از آن مطلع باشد. در ادامه این متن به چند ژست عکاسی خوب دو نفره پرداخته‌ایم که می‌توانید برای ثبت عکس‌های خاطره انگیز خود از آن‌ها استفاده کنید.

آموزش ژست‌های عکاسی

ژست‌های عکاسی یک

این ژست از بین ژست‌های عکاسی جزء محبوب‌ترین‌ ها به شمار می‌آید. در این حالت شما لاغرتر و خوش چهره تر به نظر می‌رسید. کافی است با زاویه مستقیم نسبت به دوربین قرار بگیرید و بعد سرتان را به طور کامل به سمت دوربین بچرخانید. بهتر است شانه‌ها بالاتر قرار بگیرد و سر خود را به حالتی صاف بگیرید.

ژست‌های عکاسی دو

اگر قصد دارید به صورت ایستاده عکسی از خودتان یا یکی دوستان تان تهیه کنید شاید این مورد از ژست‌های عکاسی دیگر مناسب تر باشد. در این حالت فرد باید وزن خودش را بر روی یکی از پاهایش بندازد و بدنش را به صورت حرف اس انگلیسی قوس دهد.

ژست‌های عکاسی سه

عکس‌های پرتره یکی از پرطرفدارترین ژست‌های عکاسی است. در این حالت فرد می‌تواند به درخت یا دیوار یا سطحی خاص تکیه دهد. دقت کنید که بهتر است کادر دوربین به طور کامل پر شود.

ژست‌های عکاسی چهار

اگر می‌خواهید با معشوقه خود عکس بگیرید این حالت می‌تواند یکی از بهترین ژست‌های عکاسی برای داشتن تصویری متفاوت باشد. در این ژست یکی از زوجین باید دیگری را از پشت به بقل بگیرد. بهترین زاویه برای دوربین زاویه چهل و پنج درجه است.

ژست‌های عکاسی پنج

در عکس‌های خانوادگی هرچه زاویه تند تر باشد عکس زیباتر خواهد بود. به علاوه سعی کنید در چنین عکس‌هایی افراد خانواده را به هم نزدیکتر کنید. اجازه دهید روابط خانوادگی خودشان را نشان دهند. یکدیگر را در آغوش بگیرید. و یا اینکه به ترتیب سن پیش هم و در یک کادر قرار بگیرید. همچنین سعی کنید بهترین زاویه را برای عکاسی انتخاب کنید.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *