چهارشنبه، ۰۳ آبان ۹۶ - ۰۲:۳۶
آزاده نامداری

آزاده نامداری جز یکی از مجریان تلویزیون ایران می باشد که طی روزهای گذشته این مجری حاشیه های زیادی داشته است. چندی پیش…

آزاده نامداری جز یکی از مجریان تلویزیون ایران می باشد که طی روزهای گذشته این مجری حاشیه های زیادی داشته است. چندی پیش عکس های از خانم آزاده نامداری در فضای مجازی منتشر شد که در پارکی در سوئیس گرفته شده بود و همین موضوع سبب شد تا کاربران زیادی در فضای مجازی واکنش های متفاوتی نسبت به این عکس ها نشان دهند.

آقای فرزاد حسنی همسر سابق خانم آزاده نامداری بود که جدایی آن ها نیز حاشیه های را برای این مجری به دنبال داشت و پس از آن انتشار عکس های بی حجاب خانم آزاده نامداری سبب ایجاد حاشیه های جدید شد.

آزاده نامداری یکی از مجریان موفق است که فعالیت خودش را از ابتدا با شبکه زاگرس که مختص به کرمانشاه است ، آغاز نموده است و بعد از آن به تهران آمد و فعالیتش را ادامه داد.

آزاده نامداری

او با مجری گری در برنامه غیرمنتظره توانست شهرت زیادی به دست آورد که این برنامه روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه ۲سیما پخش می شد البته او هم اکنون سوابق زیادی داشته است.

البته خانم آزاده نامداری ، اولین تجربه خود را در دنیای بازیگری در فیلم سینمایی مالاریا  تجربه کرد و همچنین او در سال ۱۳۹۵ کتابی را با مجموعه داستان های کوتاه با همین اسم به وسیله  انتشارات علمی فرهنگی منتشر نمود.

خودکشی آزاده نامداری صحت دارد؟

آنطور که خبر ها نشان میداد خانم آزاده نامداری بعد از اینکه از کشور سوئیس به ایران باز گشته است به دلایلی خودکشی کرده است.اما این خبرها صحت نداشته و همگی شایعه ی بیش نیستند.

آزاده نامداری  بعد از اینکه به کشور بازگشت ، پستی را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد.

پست اینستاگرامی آزاده نامداری

پست اینستاگرامی آزاده نامداری

متاسفانه هنوز هم خبرها و شایعه های زیادی در مورد آزاده نامداری منتشر می شود که برخی شامل خودکشی و … در مورد وی هستند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *