جمعه، ۲۶ مرداد ۹۷ - ۰۲:۱۳
شهاب دادگرنژاد

شهاب دادگرنژاد یکی از مدیران و کار آفرینان برتر ایران است ، وی فارغ التحصیل رشته کارآفرینی در مقطع دکترا از دانشگاه تهران…

شهاب دادگرنژاد یکی از مدیران و کار آفرینان برتر ایران است ، وی فارغ التحصیل رشته کارآفرینی در مقطع دکترا از دانشگاه تهران است وی در موقعیت های شغلی بسیاری در بخش های مدیریتی تجربه های بسیار زیادی را داراست.

شهاب دادگرنژاد فعال در حوزه نفت و گاز

شهاب دادگرنژاد هم اکنون یکی از فعالان در حوزه نفت و گاز در ایران است ، از تجربیات وی در زمین همکاری های تجاری با کشور های مختلف در زمینه صادرات محصولات نفتی و گازی می توان اشاره کرد.

یکی از فعالیت های درخشان شهاب دادگرنژاد در شرکت حفاری شمال بوده است ، وی در سال های ۸۹ به عنوان سمت مدیر هماهنگی، بازاریابی و امور بین الملل منصوب شده بود.

شهاب دادگرنژاد

به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال وی همچنین از سمت مدیر عامل شرکت حفاری شمال به عنوان اعضای کمیته تعیین نرخ این شرکت هم منصوب شد.

در مصاحبه ای که با شهاب دادگرنژاد در زمینه صادرات محصولات گازی به کشور های همسایه داشتیم ، وی در مورد صادرات گاز به کشور های همسایه گفت ، همانطور که می دانید یکی از بازار های بسیار بکر برای صادرات محصولات نفتی از جمله گاز وجود دارد ، صادرات گاز به کشور های همسایه از جمله ترکیه است ، با توجه به اینکه ایران قراردادی بلند مدت برای صادرات گاز به ترکیه بسته است ، تمدید این قرارداد بین ایران و ترکیه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، از این رو با توجه به اینکه رقبای زیادی در منطقه برای اخذ قرارداد با این کشور هستند باید هرچه سریعتر نسبت به تمدید این قرارداد باشیم.

شهاب دادگرنژاد همچنین در مورد نحوه صادرات ال پی جی هم اشاره کرد که صادرات بصورت ال پی جی زمانی مناسب است که ما از تمامی ظرفیت های موجودمان استفاده کرده باشیم. پس از استفاده از پتانسیل های موجود به دنبال گسترش فعالیت هایمان استفاده از ال پی جی اهمیت خواهد داشت.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *