چهارشنبه، ۰۳ آبان ۹۶ - ۰۲:۰۰
صادق برمکی

نام این جوان را حتما این روزها زیاد در فضای مجازی و خبرها شنیده اید و در مورد چگونگی به قتل رساندن آن…

نام این جوان را حتما این روزها زیاد در فضای مجازی و خبرها شنیده اید و در مورد چگونگی به قتل رساندن آن نیز تاسف خورده اید. صادق برمکی یک جوان اهل مهاباد بود که خبر به قتل رسیدن هولناکش به یکباره در فضای مجازی پیچید.

ماجرای قتل صادق برمکی

فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن جوانی ( صادق برمکی ) را به آتش میزنند.خبر قتل این جوان به عنوان یک تیتر حوادث رسانه های کشوری شد. در این سناریو مشاهده می شود که چندین جوان که خودشان را دوست مقتول میدادند او را به بیابانی می برند که اطراف یکی از روستاهای مهاباد است و بعد از اینکه با ساطور چندین ضربه به او می زنند ، رهایش می کنند و البته در این زمان نیز از کارشان فیلم می گیرند.

چند جوان بعد از این صادق برمکی (مقتول) را نیمه جان رها می کنند و می روند . فردای آن روز چند جوان که در راس آنها فردی به نام دانیال حضور دارد ، بر سر جسد نیمه جان صادق حاضر می شوند و با اینکه هنوز صادق برمکی نیمه جان است او را به آتش می کشند و از لحظه لحظه او فیلم می گیرند.

بعد از اینکه این جوانان چنین جنایت هولناکی را انجام میدهند به دام قانون می افتند و از راز جنایت خود پرده بر می دارند. مهم ترین فرضیه های که در مورد قتل این جوان ۱۹ ساله مهابادی مطرح شده بودموضوع ناموسی و انگیزه های شیطان پرستانه است.

این فرضیه ها با گمانه زنی های صورت گرفت که نام دو دختر به اسم ملیکا و کیمیا نیز به ماجرا کشیده شده بود و این تصور نیز پدید می آمد که شاید انگیزه عاملین قتل به دلایلی ناموسی بوده است.

دانیال به عنوان دوست صمیمی صادق در یکی از اعتراف های خود گفته بود که اختلافش با صادق از زمانی شروع شده است که دختر مورد علاقه اش با صادق رابطه دوستی داشته است و همین موضوع سبب شده تا او از دوست صمیمی خود کینه به دل بگیرد و برای به قتل رساندن نقشه طراحی کند و به همراه دو دوست خود این نقشه را عملی کند.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *