دوشنبه، ۰۸ آبان ۹۶ - ۱۲:۳۱
قهوه سبز

چاقی و لاغری از جمله مواردی است که بسیاری از انسان ها به آن دقت می کنند البته این موضوع تا جایی است…

چاقی و لاغری از جمله مواردی است که بسیاری از انسان ها به آن دقت می کنند البته این موضوع تا جایی است که تناسب اندام به عنوان یکی از دغدغه های اصلی هر انسانی به شمار می رود.

خانم ها بیشتر از آقایان به تناسب اندامشان دقت می کنند و اگر اضافه وزن داشته باشند سعی می کنند که راهی پیدا کنند تا بتواند چربی های اضافی بدنشان را بسوزانند و به تناسب اندام دلخواهشان برسند. قهوه سبز یکی از مواردی است که این روزها بسیار برای لاغری و کاهش وزن توصیه می شود. این قهوه همان قهوه معمولی است ولی بو  داده نشده و خام و سبز رنگ است.

در قهوه سبز ماده ی وجود دارد که کلروژنیک اسید  نام دارد ، این ماده می تواند در پیشگیری از بیماری های زیادی مانند سرطان کبد،فشارخون،یبوست،سنگ کیسه صفرا،دیابت و … مفید باشد.

در این قهوه میزان کمتری کافئین به نسبت قهوه معمولی وجود دارد که همین موضوع سبب می شود تا بسیاری از عوارضی که از کافئین پدید می آید در این قهوه کمتر باشند.

قهوه سبز

مصرف کافئین سبب می شود که چربی سوزی در بدن صورت بگیرد البته در صورتی که بدن بعد از آن تحرکاتی داشته باشد. در مصرف هیچ چیز نباید زیاده روی کرد زیرا خواص خود را از دست میدهند.

طریقه مصرف قهوه سبز

قهوه سبز هم همانند قهوه معمولی به فروش می رسد و شما می توانید به صورت دانه قهوه خریداری نمایید.یک فنجان آماده کنید و یک قاشق چایی خوری پر قهوه سبز را درون آب جوش بریزید و اجازه بدهید تا دم بکشد.معمولا برای آماده شدن قهوه ۱۵ دقیقه زمان لازم است. بعد از اینکه قهوه شما اماده شد آن را از صافی عبور بدهید و کاملا به صورت یکدست و رقیق شود.

روزانه بیشتر از دوبار از قهوه سبز استفاده نکنید و در کنار آن از مصرف مواد دیگری که کافئین دارند خودداری نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *