سه شنبه، ۰۲ آبان ۹۶ - ۰۱:۰۸
محسن افشانی

محسن افشانی یکی از بازیگران کشورمان است که در تاریخ ۱۱ فروردین ماه ۶۸ متولد شده است. او دارای سابقه مجری گری و…

محسن افشانی یکی از بازیگران کشورمان است که در تاریخ ۱۱ فروردین ماه ۶۸ متولد شده است. او دارای سابقه مجری گری و بازیگری در تلویزیون و سینما می باشد. محسن افشانی در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک تحصیل کرده است و از دوران کودکی دوست داشته است که بازیگر شود.

محسن افشانی با بازی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی توانست به شهرت برسد و البته با وجود اینکه زیاد سنی ندارد ولی در سوابق او کارگردانی و تهیه کنندگی نیز دیده می شود.

محسن افشانی 

محسن افشانی که این روزها در خارج از کشور می باشد ، در چند روز گذشته حاشیه های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشته است تا جایی که در بیشتر صفحه های مجازی نام او دیده می شود.

محسن افشانی

چندی پیش در صفحه اینستاگرام محسن افشانی این بازیگر سینما و تلویزیونی ، تصویری از لباس زنانه بیکینی  منتشر شد که کاربران نسبت به عکس که در استوی اینستاگرام او بود واکنش های متعددی نشان دادند اما این عکس سریعا حذف شد .

برخی از کاربران آن عکس را کسی نسبت دادند که در صفحه ی دیگری آن را پوشیده بود ولی برخی دیگر آن را به یک فروشگاه نسبت دادند.

محسن افشانی خود مطالبی را در استوریش منتشر کرد که نشان از ناراحتی بودن خود نسبت به حاشیه ها داشت. او می گوید : «شبتون به خیر بشه. گفتم بیام یه جای خلوت کسی نباشه درگوشتون یواشکی یه چیزی بگم. عزاداریهاتون قبول، خیلی» و بعد از آن سر خود را به علامت ناراحتی تکان میدهد.

محسن افشانی از جمله افرادی بود که توانست با مجری گری خود را بین مردم محبوب کند  و اولین مجری گری او در برنامه آستانه بود و بعد از آن نیز در برنامه های مانند «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» به عنوان مجری حضور داشت. ولی متاسفانه محسن افشانی حاشیه های زیادی این روزها به همراه داشته که امیدواریم سبب کاهش محبوبیت او در بین مردم نشود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *