چهارشنبه، ۰۱ آذر ۹۶ - ۱۰:۳۲
محسن افشانی

ماجرای محسن افشانی : یکی از افرادی که این مدت حاشیه های زیادی داشته است و بسیار در فضای مجازی دیده شده محسن…

ماجرای محسن افشانی : یکی از افرادی که این مدت حاشیه های زیادی داشته است و بسیار در فضای مجازی دیده شده محسن افشانی است. محسن افشانی در این اواخر کلیپ های زیادی را از خود در فضای مجازی منتشر کرده است که سبب شده بیشتر از گذشته در حاشیه ها دیده شود.

ماجرای استوری چه بود؟

محسن افشانی آنطور که به نظر می رسد در روزهای که در دوبی به سر می برد برای کمتر از یک دقیقه یک عکس در استوری ایشان دیده شد با اینکه او سریعا آن را حذف کرد ولی متاسفانه در فضای مجازی بازخوردهای زیادی داشت و افراد زیادی او را بی اخلاقی متهم کرده اند چرا که عده ی همیشه بدون سنجش سعی می کنند به حریم افراد وارد شوند و آنها را قضاوت کنند در نهایت آنطور که به نظر می آید آقای افشانی به اشتباه این تصویر را در استوری خود قرار داده است .

البته حاشیه ها به این موضوع ختم نمی شود و چندی پیش محسن افشانی در برنامه ی حضور داشته که مجری از او می پرسد آیا عشق را تجربه کرده اید که در جواب محسن افشانی می گوید بله و اشک هایشان جاری می شود و از مجری می خواهد که برنامه را قطع کند و بعد از آن برنامه دختری کلیپی را انتشار میدهد که ادعا می کند همان فردی است که افشانی برای او اشک ریخته ولی قسمت نشده که ازدواج کنیم.

محسن افشانی در پاسخ به این کلیپ می گوید که منظور من خانمی به نام س.ت.خ بوده ، لطفا کسی به خود نگیرد و آن خانم در کامنت های آن پست نوشته است“تو که راست می گی” .

محسن افشانی و استوری جنجالی

خلاصه باید بدانید حاشیه ها و شایعه ها چیزهای جدانشدنی از زندگی های امروزه هستند مخصوصا افرادی که به نوعی در جامعه مشهور می باشند و هر خبری در مورد آنها چه راست و چه دروغ سریعا در فضای مجازی پخش می شود.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *