دوشنبه، ۱۵ آبان ۹۶ - ۰۹:۰۰
All costs will be for you

اگر شما در اینترنت کلمه هزینه ها را سرچ کنید قطعا با ویدئو آقای هزینه ها روبرو می شوید؛ ویدئویی که به یکباره…

اگر شما در اینترنت کلمه هزینه ها را سرچ کنید قطعا با ویدئو آقای هزینه ها روبرو می شوید؛ ویدئویی که به یکباره در بسیاری از صفحه های مجازی دیده شد.

یکی از جمله های که این روزها در فضای مجازی بسیار شنیده می شد جمله” همه هزینه ها برای تو میشه” بود . به طوری که کاربران زیادی کلیپ های را با محتوای مختلف می ساختند و در آنها از این جمله استفاده می کردند.

داستان از جایی شروع می شود که آقا و خانمی در کلیپی که در فضای مجازی منتشر کرده بودند از جمله همه هزینه ها از امروز برای تو میشه استفاده کردند و همین موضوع سبب شد تا کاربران دیگری نسبت به آن واکنش نشان بدهند و در کلیپ هایشان از جمله هزینه استفاده کنند.

این روزها دیگر جو فضای مجازی مانند گذشته نیست و یک جمله شاید بی معنی و ساده می تواند به عنوان دیالوگی باشد که بسیاری از کاربران در دابسمش ها و کلیپ های مختلف از آن استفاده می کنند.اما واقعا هنوز هم نمی توان گفت که چه چیزی سبب شده تا این ویدیو سوژه مخاطبان شود.

فضای مجازی این روزها به گونه ی است که هر ساعت و هر روز شاهد سوژه های زیادی هستیم و گاهی کلیپ های بی معنی و ساده می توانند به یکباره به سوژه شوند که همه کاربران از کلمات آن دابسمش بسازند.

فضای مجازی می تواند به محیطی تبدیل شود که برای انتشار ویدئوهای علمی و آموزشی باشد و سبب ایجاد ارتقاء فرهنگ و فرهنگ سازی در یک جامعه باشد بجای اینکه الگوی انتشار ویدئوها بر مبنای پوچ و بیهوده باشد.

اینستاگرام جز یکی از شبکه های مجازی پرطرفدار است که کاربران زیادی روزانه از آن استفاده می کنند و برای انتشار کلیپ ها و تصاویر شخصی خود صفحه های را در اینستاگرام ساخته اند و به گونه ی که کمتر کسی این روزها در یکی از شبکه های مجازی اکانت یا صفحه ندارد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *