چهارشنبه، ۰۹ اسفند ۹۶ - ۰۷:۵۸
اماکن دیدنی بانکوک

اماکن دیدنی بانکوک : بانکوک یکی از شهرهای تایلند است که هر ساله گردشگران ایرانی زیادی مقصد گردشگری خود را تایلند قرار میدهند. بانکوک…

اماکن دیدنی بانکوک : بانکوک یکی از شهرهای تایلند است که هر ساله گردشگران ایرانی زیادی مقصد گردشگری خود را تایلند قرار میدهند. بانکوک پایتخت کشور تایلند است که حدود ۱۵۰۰کیلومتر مربع مساحت داشته و به عنوان بزرگترین شهر تایلند به شمار می رود.

“کرونگتپ” نام محلی و رسمی این شهر بوده که به معنی فرشته می باشد ولی بیشتر خارجی ها ، این شهر بزرگ و دیدنی را با نام بانگکوک می شناسند. این شهر سه فصل دارد که شامل بارانی ، خنگ و گرم است.

دیدنیهای بانکوک

اگر شما هم از افرادی باشید که اهل گردشگری و سفر به خارج از کشور باشید قطعا نام بانکوک را شنیده اید. در این شهر دیدنی برای هر سلیقه ی و سنی جایی زیبا و دیدنی وجود دارد.

 در بانکوک مرکزهای خرید، هتل ها و …بسیاری وجود دارد که به هزینه ها و امکانات ویژه ی و مختلفی اماده هستند تا از گردشگران استقبال کنند.

معابد بانکوک

یکی از شگفتی ترین و زیباترین قسمت های سنتی شهر بانکوک ،معابد بانکوک هستند که بزرگترین و قدیمی ترین آن در کنار کاخ پادشاهی می باشد.

معابد شهر بانکوک

معابد بانکوک

غذاهای تایلندی

اگر به این شهر سفر کردید حتما برای ساعتی پای پیاده به قدم زدن در بازار بپردازید.شما می توانید در این بازار لذت ترین غذاها را مشاهده کنید و از خوردن آنها لذت ببرید چرا که خوشمزه و سالم و البته تازه هستند.

غذاهای تایلندی

غذاهای خوشمزه تایلندی

نگران خستگی راه نباشید چون بسیاری از هتل ها مجهز به ماساژورهای حرفه ی هستند که می توانند در اتاق خود شما را ماساژ بدهند.

بازار روی آب

بازاری در ۸۰ کیلومتری جنوب‌غربی بانکوک وجود داشته است که روی کانال آب می باشد و زنان محلی سبزی ها و میوه هایشان را در قایق ها به فروش می رسانند.جالب است بدانید این بازار همیشه پر از فروشندگان و خریدارانی است که برای خرید و فروش محصولات آمده اند.

بازار روی آب

بازار روی آب بانکوک

در این شهر دیدنی می توانید از مزرعه تمساح ،دنیای وحش ،شهر سوخته ، جزیره مرجان دیدن کنید و البته از فیل سواری لذت ببرید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *