چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۹۶ - ۰۴:۳۳
صاف نمودن ریش

صاف کردن ریش : یکی از مواردی که می تواند آقایان را خوش تیپ نشان بدهد داشتن ریش است. البته ریش تحت هر شرایطی…

صاف کردن ریش : یکی از مواردی که می تواند آقایان را خوش تیپ نشان بدهد داشتن ریش است. البته ریش تحت هر شرایطی نمی تواند شما را خوب و جذاب جلوه بدهد بلکه ریش های شما را زیبا می کند که مرتب و صاف باشد.

داشتن ریش های ژولیده علاوه بر اینکه شما را زیبا نمی کند بلکه سبب می شود شما شلخته  نشان داده شوید.البته فراموش نکنید که داشتن ریش می تواند فواید خوبی برای شما داشته باشد:

  • در مقابل نور خورشید به عنوان یک سپر خوب عمل می کند
  • سبب می شود پوست با سرعت کمتری پیر شود
  • جوش های پوستی و عفونت ها را کاهش می دهد
  • یکی از موارد جالبی که شاید در مورد ریش برایتان جالب باشد این است که سبب می شود کمتر سرما بخورید.ریش های که زیر چانه و گردن هستند سبب می شوند دمای گردن شما افزایش داشته باشد و در نهایت عاملی برای برا جلوگیری از ابتلا شدن به سرماخوردگی می باشد.

نکات ضروری برای داشتن ریش های صاف و تمیز

صاف کردن ریش : اگر می خواهید ریش های شما همیشه صاف و تمیز باشند باید به نکاتی دقت کنید که می توان به تمیز بودن ریش همیشگی ریش ، اصلاح مرتب و صحیح آنها ، استفاده از روغن های مفید برای ریش و … اشاره کرد.

البته امروزه برخی از آرایشگران و مراکز زیبایی می توانند به صاف شدن ریش های شما کمک کنند و برای اینکار از مواد گوناگونی استفاده می نمایند. توصیه ما به شما این است که همیشه از روش های طبیعی به جای بکار گیری مواد شیمیایی استفاده نمایید.

روغن اکالیپتوس یکی از بهترین روغن های است که شما می توانید به عنوان نرم کننده برای ریش هایتان از آن استفاده نمایید. برای اینکه ریش هایتان نرم شود به مدت ۳۰ دقیقه اجازه دهید این روغن بر روی ریش هایتان بماند سپس آن را بشویید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *