چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۹۶ - ۰۱:۵۳
ته ریش

ته ریش جز مواردی است که می تواند سبب جذاب نشان دادن جذابیت بیشتر افراد شود. البته امروزه بسیاری از ستارگان و بازیگران و…

ته ریش جز مواردی است که می تواند سبب جذاب نشان دادن جذابیت بیشتر افراد شود. البته امروزه بسیاری از ستارگان و بازیگران و افراد مشهوری را مشاهده می نماییم که برای خود ته ریش زیبایی را گذاشته اند. البته هر ته ریشی نمی تواند شما را جذاب نشان دهد بلکه گاهی سبب شلخته نشان دادن شما نیز خواهد شد.

اگر می خواهید زیبا و جذاب باشید باید اصولی مثل تمیز نگه داشتن نگه ریش ،مرتب کردن آنها و … را در نظر بگیرید.برخی از افراد به ریش علاقه دارند و آنها را مرتب و تمیز نگه می دارند. می توانیم اینگونه بگوییم که ته ریش ها نمادی از شروع دوران مردانگی شما می باشد.در ادامه به چندین مدل محبوب ته ریش اشاره شده است. با روزباتو همراه باشید…

اگر می خواهید ته ریش های مناسبی داشته باشید باید به موارد زیر دقت نمایید:

  • همیشه از ریش تراش های استفاده کنید که قابل تمیز کردن و باز و بسته شدن باشد.
  • موهایتان را اصلاح کنید و صورتتان را برای تمیز کردن آماده نمایید.
  • به وسیله ریش تراش یا قیچی ، سبیل هایتان را مرتب نمایید.
  • موهای را که زیر چانه روییده به وسیله ریش تراش بتراشید.
  • موهای را که روی گونه هایتان رشد کرده را اصلاح نمایید.

مدل های مختلف

ساده : اکثر اقایان دوست دارند که از مدل های ساده و کوتاه استفاده کنند که البته بسیار شیک نیز خواهد بود. بهتر است در این مدل ، قسمت خط ریش کم پشت تر به نظر بیاید.

ته ریش ساده

نازک و ضخیم: اگر از آقایانی هستید که صورت پر و پهنی دارید می توانید از این مدل استفاده نمایید. البته استفاده از این مدل کمی ریسک به شمار می آید چون مناسب هر صورتی نیست.

نازک و ضخیم

خط برجسته : در این مدل ، اطراف خط زیر لب را تقریبا خالی نگه می دارند و سبب می شود خط فک به شکل مردانه تری همراه با برجستگی بیشتر نشان داده شود.

خط برجسته

بلند و کوتاه : در این مدل بالای ریش ضخیم و پایین آن بلندتر می باشد البته برای استفاده از این مدل نیازی نیست هزینه ی زیادی پرداخت کنید بلکه رها کردن ریش به حال خودشان ، این مدل را برای شما پدید می آورد.

ته ریش بلند و کوتاه

کوتاه و کلاسیک : اگر از افرادی هستید که به سبک های جدید علاقه دارید می توانید از این مدل استفاده نمایید. ته ریش باید تمیز و کوتاه گردد ولی خط فک و گونه نباید تمیز شود.

ته ریش کوتاه و تمیز

کله قندی بلند با سبیل چخماقی تاب داده : در این مدل شما باید اجازه دهید تا ریش هایتان بلند شود و سبیل نیز ضخیم تر گردد.

کله قندی بلند با سبیل چخماقی تاب داده

کوتاه با ابروی پر : توصیه می شود اقدام به انتخاب هر مدلی نکنید چون برخی از مدلها تنها موجب جذابیت برخی از چهره ها می شوند. سعی کنید پیش از انتخاب مدلی از ریش حتما با آرایشگرهای ماهر مشورت کنید.

کوتاه با ابروی پر

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *