پنج شنبه، ۲۴ اسفند ۹۶ - ۰۹:۳۰
مدل ریش

مدل ریش بزی : برخی از آقایان با چهره های با ریش بهتر و جذاب تر نشان داده می شوند به همین دلیل سعی…

مدل ریش بزی : برخی از آقایان با چهره های با ریش بهتر و جذاب تر نشان داده می شوند به همین دلیل سعی می کنند همیشه ریش های مرتب و منظمی داشته باشند. یکی از مدل های معروفی که در بین آقایان وجود دارد مدل ریش بزی می باشد.

شما بیشتر این مدل را در بین دانشجویان و پسران جوان مشاهده می کنید شاید اصلا از خودتان بپرسید که مدل ریش بزی به چه معناست و چرابه آن ریش بزی می گویند. مردم جزیره العرب در زمان های جاهلیت به بز بسیار علاقه داشتند و اینگونه ریش های خود را شبیه آن اصلاح می کردند.

اول از هر چیزی باید بدانید این مدل هم مانند دیگر مدل ها دارای انواع مختلفی می باشند و اگر قصد دارید از آن ها استفاده کنید باید نوعی را انتخاب نمایید که با چهره و فرم صورت شما هماهنگی لازم را داشته باشد.

مدل ریش بزی : در ادامه این پست به نوع های مدل ریش بزی اشاره شده است:

انواع مختلف

ریش بزی بدون سبیل : یکی از مدل های ریش بزی ، بدون سبیل است یعنی شخص در این مدل ، سبیل ندارد فقط نیاز است که ریش های خود را اصلاح نماید و آن ها را مرتب کند.

ریش بزی بدون سبیل

ریش بزی کامل : آقایان زیادی از این نوع استفاده می کنند  و می توانیم بگوییم جز مدل های محبوب به شمار می رود . به این صورت است که شخص هم سبیل داشته و هم ریش.

ریش بزی کامل

ریش بزی پریتی بوی : این مدل هم مانند ریش بزی کامل است ولی موها کوتاه تر و مرتب تر هستند.

ریش بزی پریتی بوی

ریش بزی لندینگ استریپ : در این مدل شخص هیچ گونه موی در سبیل یا ریش خود ندارد فقط قسمتی از موها بر روی چانه باقی می مانند. (آقایانی که وقت نمی کنند هر چند روز یکبار ریش ها و سبیل هایشان را مرتب نمایند می توانند از این مدل استفاده کنند زیرا زمان زیادی برای اصلاح نمی طلبد).

ریش بزی لندینگ استریپ

ریش بزی ون دایک : این نوع مدل به کمان شبیه می باشد ولی سبیل و ریش به یکدیگر متصل نیستند.

ریش بزی ون دایک

ریش بزی لنگری: در این مدل شخص سبیل کاملی دارد که شبیه کمان است و یک ریش شبیه لنگر در قسمت چانه داشته است. می توانیم در مورد ریش بزی لنگری اینگونه بگوییم که جز انواع خواص می باشد که تنها عده ی از آن استفاده می کنند و مانند  ریش بزی کامل نیست که در بین اقایان رایج باشد.

. ریش بزی لنگری

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *