سه شنبه، ۰۷ اسفند ۹۷ - ۰۵:۰۱
بهترین روش ها برای تحریک آقایان در رابطه جنسی

بهترین روش ها برای تحریک آقایان در رابطه جنسی : متاسفانه بسیاری از زوجین به دلیل نارضایتی از رابطه جنسی شان دچار مشکلات جدی…

بهترین روش ها برای تحریک آقایان در رابطه جنسی : متاسفانه بسیاری از زوجین به دلیل نارضایتی از رابطه جنسی شان دچار مشکلات جدی می شوند. قطعا داشتن رابطه های جنسی موفق در زندگی زناشویی تاثیرات بسیار مثبتی را به دنبال خواهد داشت. پس توصیه می شود به دقت این پست را مطالعه نمایید ( این مطلب مخصوص خانم ها و آقایان بالای هجده سال و متاهل می باشد ؛ لذا اگر سن شما زیر هجده سال است این صفحه را سریعا ترک کنید).

رابطه های جنسی

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که در رابطه ی جنسی تان چه کارهای را میتوانید انجام بدهید تا او تحریک کنید یا اینکه برای بدست آوردن حس بهتر چه چیزهای را میتوانید حین رابطه بیان کنید؟ بسیاری از خانم ها با این مشکل روبرو هستند که آقایانشان کمتر برای انجام رابطه ی جنسی با آنها تمایل نشان میدهند یا اینکه دیر به دیر نیاز به رابطه پیدا میکنند.

در این پست سعی کرده ایم شما را با روش های آشنا کنیم که سبب می شود اقایان در رابطه ی جنسی تحریک شوند. اینکه شما متوجه شوید همسرتان با چه چیزی تحریک میشود اصلا کار سختی نیست بلکه با آگاهی شما و بالا رفتن اطلاعاتتان به سادگی بدست می آید.

حتما بخوانید: تشخیص رابطه جنسی از مقعد

رابطه های جنسی

روش تحریک مردان

۱)هر چیزی که از همسرتان میخواهید را راحت به او بگویید : متاسفانه در بسیاری از رابطه ها اول باید آقا شروع کند ولی در واقع اصلا چنین موضوعی به عنوان قانون نیست بلکه شما هم به عنوان خانم میتوانید شروع کننده باشید. به همسرتان بگویید که او را می خواهید و بهترین شرایط زمانی است که شما بیرون هستید و قطعا میبینید که او تا رسیدن به منزل لحظه شماری می کند.

۲)استفاده از بازی های گرم و سرد: میتوانید از چند تکه یخ استفاده کنید و آن را به آهستگی روی کمر همسرتان بکشید بعد با گرمی زبان و نفس تان او را همراهی کنید. خانم ها خیلی خوب میتوانند حس مردانشان را درک کنند.

۳)همسرتان را برای نوبت بعد اماده کنید: پس از نوبت اول میتوانید شوهرتان را برای راند دوم نیز اماده کنید که در این شرایط حرف های تحریک کننده به او بزنید و به او بگویید که چقدر دوستش دارید و او را میخواهید و قطعا باعث تحریکش میشوید.

حتما بخوانید: در رابطه جنسی از چه جملاتی استفاده کنیم؟

روش تحریک همسر

۴)او را ببندید : در صورتی که میخواهید رابطه ی شما به مرحله ی بعدی برود میتوانید او را با طناب و دستبند ببندید و از وی نیز بخواهید شما را ببندد.

۵) گاز بگیرید و از چنگ زدن استفاده کنید: معمولا بیشتر اقایان رابطه ی جنسی شان را خشن می کنند ولی زمان آن رسیده که شما هم به عنوان یک خانم کمی از این کارها را انجام بدهید و در رابطه ی جنسی تان کمی آقا را چنگ زده و از شیطنت های زنانه تان نیز استفاده کنید تا او هم متوجه شود شما از رابطه تان لذت می برید.

۶)از رابطه های کوتاه استفاده کنید: همیشه که نیاز نیست یک رابطه زمان زیادی را داشته باشد بلکه میتوانید از رابطه های سریع و لذت بخش نیز استفاده کنید که تنوع نیز محسوب می گردد.

روش تحریک شوهر

۷)تو هیچ کاری نکن : هر کسی ممکن است یک زمانی اصلا حال و حوصله ی رابطه ی جنسی نداشته باشد و شما می توانید در این شرایط به او بگویید که تو هیچ کاری نکن. او فقط باید در این شرایط دراز بکشد و شما تمام کارها را انجام بدهید. اینکه شما بتوانید کارهای را بکنید که همسرتان دوست دارد هم برای شما لذت بخش است و هم همسرتان.

روش تحریک شوهر

۸)بدنتان را به نمایش بگذارید: یکی دیگر از روش های تحریک لخت شدن کامل شماست. میتوانید برای یکبار هم که شده لباس هایتان را کاملا در بیاورید مشاهده میکنید که همسرتان قادر نخواهد بود خودش را کنترل کند. همیشه که نیاز نیست او پیش قدم شود و لباس های شما را در بیاورد.

۹)اجازه دهید او رئیس باشد: زمان رابطه ی جنسی اجازه بدهید که همسرتان بر شما مسلط گردد و در بالا قرار بگیرد و قدرت مردانه اش را به نمایش بگذارد. گزینه ی ایده ال برای این مورد پوزیشن میشنری است.

۱۰)از مرد خود تعریف کنید: یکی از لذت بخش ترین کارهای که شما میتوانید برای مرد خود انجام بدهید، تعریف و تمجید از او است. این موضوع در رابطه ی جنسی تاثیر فوق العاده ی دارد.

روش تحریک شوهر

روش تحریک مرد

۱۱)کاری کنید که همسرتان التماس کند: میتوانید همسرتان را در شرایطی قرار بدهید یا او را ببندید که زیاد تحریک شود و به حدی برسد که شما را التماس کند.

۱۲)ایستاده رابطه داشته باشید: مردان زمانی به اخرین درصد تحریک می رسند که به آنها حس مردانگی دست بدهد. یکی از بهترین روش ها پوزیشن های ایستاده است که در رابطه ی جنسی می توانید استفاده نمایید.

۱۳) رابطه ی جنسی در حمام نیز تحریک پذیری بالایی دارد: داشتن رابطه ی جنسی زیر دوش حمام بسیار خطرناک است چون لغزنده است ولی می توانید در وان حمام رابطه داشته باشید که امن تر نیز میباشد.

تحریک شدن مرد

۱۴)گوش ها: یکی از حساس ترین قسمت های بدن گوش ها هستند که در رابطه ی جنسی باید به آن ها دقت کنید. در زمان نزدیکی با یک دست و زبان خود میتوانید گوش همسرتان را ماساژ داده و با دست دیگری آلت تناسلی وی را بگیرید که بسیار فوق العاده و موثر است.

۱۵)با او بازی کنید: می توانید برای شروع کم کم سینه و شکم او را ببوسید و پایین تر بروید. طوری انجام بدهید که حس کند میخواهید ساک بزنید و زمانی که به الت تناسلی او رسیدید دوباره به بالا برگردید. اینقدر اینکار را تکرار کنید که او از شما بخواهد تا رابطه ی دهانی را انجام بدهید.

تحریک شدن مردان

علاوه بر پانزده روش فوق می توانید از موارد زیر نیز استفاده کنید:

 • در رابطه ی جنسی اجازه ندهید که از دستهایش را استفاده کند
 • عجله را کنار بگذارید
 • برای همسر خود برقصید
 • یک نقطه حساس را انتخاب کنید و ماساژ بدهید
 • کمی دستور بدهید
 • او را از پشت بغل کنید
 • یکی از محبوب ترین حالت های رابطه ی جنسی برای اقایان بپر بپر است
 • چشم های همسرتان را ببندید
 • به خودتان شکلات و خامه بمالید تا وقتی همسرتان شما را لیس میزند مزه بدهید
 • حرف های تحریک کننده بزنید و از رابطه ی جنسی دهانی نیز استفاده کنید
 • از پوزیشن قاشقی استفاده کنید
 • در جاهای جدید رابطه ی جنسی برقرار کنید
 • بوسیدن را در رابطه ی جنسی دست کم نگیرید

حتما بخوانید: چرا نباید قبل از ازدواجمان رابطه جنسی داشته باشیم؟

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *