چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۹۶ - ۰۳:۴۲
ترکیب لباس آبی

مکمل رنگ آبی کاربنی : یکی از مهمترین چیزهای که افراد به آن دقت می کنند، نحوه ی پوشیدن و انتخاب رنگ برای لباس…

مکمل رنگ آبی کاربنی : یکی از مهمترین چیزهای که افراد به آن دقت می کنند، نحوه ی پوشیدن و انتخاب رنگ برای لباس است. قطعا شما کمتر کسی را خواهید دید که به خوشتیپ بودن علاقه ی نشان ندهد.

آبی جز رنگ های زیبا و مورد علاقه ی بسیاری از افراد است. رنگ های که ما می پوشیم روی دیگران تاثیر زیادی می گذارد پس سعی کنید همیشه به صورت اصولی زیبا و مرتب بپوشید.

بیشتر افراد از رنگ آبی در محیط های کاری و دفترهایشان استفاده می کنند و در واقع این رنگ در چنین شرایطی بسیار کاربرد داشته است.وقتی به آبی نگاه می کنید حس آرامش به شما دست میدهد.

اگر می خواهید به کاهش اشتهایتان کمک کنید می توانید از رنگ آبی استفاده نمایید.برخی از متخصصان به افرادی که می خواهند لاغر شوند توصیه می کنند از بشقاب های استفاده کنند که رنگ آبی داشته اند.

ترکیب زیبا با رنگ آبی

مکمل رنگ آبی کاربنی : اگر می خواهید یک لباس آبی بپوشید ولی نمی دانید که آن را با چه چیزی ترکیب نمایید که بسیار خوش تیپ و جذاب شوید به شما توصیه می کنیم از رنگ های مثل نارنجی و زرد و این دسته رنگ ها استفاده نمایید.

رنگ نارنجی به عنوان مکمل رنگ آبی شناخته شده است البته فراموش نکنید که با توجه به درجه رنگ آبی ،می توان میزان درجه رنگ نارنجی را نیز تعیین نمود. وقتی شما این دو رنگ را در کنار یکدیگر استفاده کنید می توانید از شدت سردی رنگ آبی نیز بکاهید.

آبی و نارنجی

افرادی که هیچ علاقه ی به رنگ های گرم و زننده ندارند و دوست دارند همیشه از رنگ های سرد و آرامش بخش استفاده کنند می توانند در کنار آبی از رنگ های بنفش و قهوه ی استفاده نمایید. شما با استفاده نمودن از این ترکیب ها می توانید از سردی رنگ آبی نیز بکاهید. خانم ها بهتر است از رنگ های ملایم استفاده کنند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *