سه شنبه، ۱۵ اسفند ۹۶ - ۰۵:۲۵
کشور چین

شهرهای دیدنی چین : چین جز کشورهای قدیمی جهان است که شما می توانید با هزینه متوسط برای سفر به این کشور دیدنی ،اقدام…

شهرهای دیدنی چین : چین جز کشورهای قدیمی جهان است که شما می توانید با هزینه متوسط برای سفر به این کشور دیدنی ،اقدام نمایید. قطعا تا نام کشور چین را می شنوید به یاد مکان های دیدنی مانند شهر ممنوعه، میدان تیان آن من و دیواربزرگ چین می افتید که سالیانه گردشگران زیادی برای دیدن این شگفتی های فوق العاده زیبا به کشور چین سفر می کنند.

اگر به کشور چین سفر کردید حتما از شهرهای دیدنی چین دیدن نمایید.

پکن

پکن به عنوان دومین شهر بزرگ کشور چین به شمار می رود که می توان آن را به عنوان مهم ترین مرکز سیاسی این کشور معرفی نمود و البته به عنوان مرکز فرهنگی ، اقتصادی ،علم و دانش کشور چین معرفی گردیده است.

پکن

در پکن ،قسمت های دیدنی و جذابی مانند شهر ممنوعه و کاخ سلطنتی وجود داشته است. بیشتر دیدنی های این شهر در مرکز آن واقع شده است. البته به جز این دیدنی ها و جاذبه ها می توانیم به مواردی مثل معبد باشکوه آسمانی، میدان تیان من ،رصدخانه باستانی پکن و پارک زیبای بیهای اشاره کرد.

شهر تاریخی شیان یا شی آن

یکی از شهرهای است که قدمت زیادی داشته و البته شهرت این شهر بیشتر به دلیل ارتش سرخ سفالی می باشد.این شهر تاریخی جز پر جمعیت شهرهای چین می باشد.

از جمله مکان های دیدنی که در شیان وجود دارد می توان به معبد ۶۴ متریGreat Wild  و معبد ۴۳ متریSmall Wild Goose اشاره نمود.

مهم ترین موزه باستان شناسی کشور چین که موزه تاریخی استان Shaanxi است در شهر تاریخی شیان می باشد.

شهر تاریخی شیان یا شی آن

شانگهای

یکی از شهرهای مدرن چین است که در آن می توان جاذبه های گردشگری قدیمی و جدیدی را مشاهده نمود که البته این شهر بیشتر از ۲۴ میلیون نفر جمعیت داشته است و در آن می توان معبد ها و پارک ها و همچنین موزه های بی نظیری را مشاهده نمود.

شانگهای

شهرهای دیگری نیز در چین وجود دارد که برای گردشگران بسیار دیدنی و جذاب هستند و پیشنهاد می شود حتما پس از سفر به چین از آنها دیدن کنید.

شهر هانگژو : کانال بزرگ (Grand Canal)

کوفو : کنفوسیوس

شهر Chengdu:پانداهای چنگدو

شهر زیبو : مرکز چینی و سرامیک

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *