یکشنبه، ۱۵ بهمن ۹۶ - ۰۳:۱۹
ماژیک و پاک کردن لکه آن

پاك كردن ماژيك از روي لباس : تا به حال برای شما این مشکل پیش آمده که لکه ماژیک بر روی لباستان باقی بماند…

پاك كردن ماژيك از روي لباس : تا به حال برای شما این مشکل پیش آمده که لکه ماژیک بر روی لباستان باقی بماند ولی از روش پاك كردن ماژيك از روي لباس اطلاعی نداشته باشید.یکی از دغدغه های مهم خانم های خانه دار این است که بتوانند لکه ها را به بهترین شکل از روی وسایل و لباس ها پاک کنند اما راه حل را نمی دانند.

جالب است بدانید که انواع لکه ها می توانند به سادگی بر روی لباس ها پاک شوند تنها کافی است روش استفاده درست آن را بدانیم. در ادامه این پست ترفندهای کاربردی برای پاك كردن ماژيك از روي لباس و دیگر وسایل را  ذکر کرده ایم که حتما به شما در چنین شرایطی کمک می کند.

چگونه لکه ماژیک را پاک کنیم؟

ساده ترین گزینه ی که شما می توانید برای پاك كردن ماژيك از روي لباس  یا مبل و … استفاده کنید ، خمیر دندان است. شاید کمی تعجب کرده باشید که خمیردندان چگونه می تواند لکه را پاک کند ولی برای اینکار شما می توانید کمی خمیر دندان را روی محل مورد نظر بزنید و سپس با پارچه لکه را پاک کنید.

نکته: از خمیر دندان ژله ی به هیچ عنوان استفاده نکنید فقط خمیر دندان ساده برای اینکار در نظر بگیرید.در خمیر دندان های ژله ی مواد ساینده وجود دارد. مخصوصا زمانی که می خواهید لکه را از روی چوب پاک کنید اگر از خمیردندان ژله ی استفاده کنید سبب ایجاد خراش خواهد شد.

۱)البته اگر می خواهید  روش های دیگری به کار بگیرید می توانید از دستمال مرطوب کودکان نیز استفاده کنید.

۲) برای از بین بردن لکه می توانید از مداد پاک نیز استفاده نمایید.

۳) استفاده از اسپری مو نیز در برخی از شرایط توصیه می شود.

۴)در اخر اگر روش های فوق برای شما تاثیر گذار نبود می توانید از اسپری حشره کش هم استفاده کنید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *