پنج شنبه، ۰۳ اسفند ۹۶ - ۰۹:۴۲
دکوراسیون رنگ97

مدلهای دکوراسیون رنگ سال ۲۰۱۸ – ۹۷ : عده ی همیشه علاقه دارند تا مطابق با رنگ سال دکوراسیون خانه ی شان را عوض…

مدلهای دکوراسیون رنگ سال ۲۰۱۸ – ۹۷ : عده ی همیشه علاقه دارند تا مطابق با رنگ سال دکوراسیون خانه ی شان را عوض کنند یا مطابق با همان لباس بپوشند. حتما تا امروز متوجه شده اید که رنگ سال ۹۷ بنفش بوده است.

رنگ بنفش برای دکوراسیون های جذاب و مجلل استفاده می شود و همچنین فضای دلنشینی را در محیط به وجود می آورد.شما می توانید برای هر قسمت محیط از رنگ بنفش استفاده نمایید. بهترین رنگ های که می توان در کنار بنفش از آنها استفاده کرد مشکی ، سفید و خاکستری هستند. در دکوراسیون های که مدرن هستند رنگ بنفش را بسیار می بینیم ولی رنگ طلایی جایی در دکوراسیون های شیک و مدرن ندارد.

دکوراسیون شیک با رنگ بنفش

اگر رنگ بنفش را برای دکوراسیون خود انتخاب کرده اید می توانید یک مبل راحت و سفید تهیه کنید و در محیط قرار بدهید اینگونه به سادگی یک فضای شیک و گرم و جذاب را پدید آورده اید.

پیشنهاد ما این است که یک دیوار متوسط در فضای خود را به رنگ بنفش اختصاص دهید که می توانید از کاغذ دیواری نیز استفاده نمایید.

رنگ بنفش گیرایی زیادی دارد که در صورت زیاد شدن آن در مدت موجب می شود که زیبایی محیط را کم می کند. عده ی به دلیل همین ریسک کم تر از رنگ بنفش استفاده می کنند یا در قسمت های از منزل که مقابل دید افراد نمی باشد مثل اتاق نشیمن از بنفش استفاده می نمایند.

دکوراسیون بنفش97

آن چیزی که سبب می شود بنفش از دیگر رنگ ها متمایز شود ،این است که نمی توان در تفکیک جنسی آن را قرار داد یعنی نه رنگ پسرانه است و نه دخترانه.

اگر قصد دارد برای اتاق خواب از بنفش استفاده نمایید به جای اینکه بنفش تیره و تیز بکار بگیرید یک بنفش ملایم استفاده نمایید و حتی برای زیباتر نشان دادن می توانید چندین طیف بنفش را بکار بگیرید.

اتاق خواب بنفش

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *