سه شنبه، ۱۰ بهمن ۹۶ - ۱۰:۱۴
هفت سین و تخم مرغ

مدل تخم مرغ رنگی برای هفت سین عیدنوروز : تخم مرغ یکی از مواردی است که ما بر روی سفره های عیدمان از آنها…

مدل تخم مرغ رنگی برای هفت سین عیدنوروز : تخم مرغ یکی از مواردی است که ما بر روی سفره های عیدمان از آنها استفاده می کنیم که موجب زیباکردن سفره عید می شوند. در ادامه این مطلب چندین مدل از تخم مرغ را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که می توانید از آنها برای تزئین سفره تان استفاده کنید.

عید نوروز ، جز اعیادی است که از گذشته تا کنون ایرانیان آن را جشن گرفته اندو آداب و رسوم خاصی دارند. تخم مرغ های رنگی نشانی از رشد و زایش خوبی ها بر روی سفره عید نوروز دارند و سبمل شکوفایی و نمود در سال جدید می باشد که اینگونه به استقبال آن می روند.

چگونه تخم مرغ های رنگی عید را درست کنیم؟

۱) یکی از ایده های که شما می توانید برای رنگ کردن تخم مرغ هایتان از آن استفاده کنید ، این است که تخم مرغ هایتان را در آب سبزیجات یا لبو ( یا مواردی مثل آب جعفری، پوست پیاز ، آب انار و زرشک) بجوشانید و سپس تخم مرغ هایتان را به رنگ های سبز ؛ بنفش و صورتی در بیاورید.

تخم مرغ عیدنوروز

۲)می توانید از اسپری نیز استفاده کنید. امروزه در بازار اسپری های با رنگ های مختلفی وجود داشته است که شما می توانید تخم مرغ های عید را به وسیله اسپری رنگ کنید. قطعا تخم مرغ های زیبایی خواهند شد.

رنگ کردن تخم مرغ با اسپری

۳)یکی دیگر از ایده های که می تواند برای سفره های عید با تم رنگ های خاکستری ، قهوه ی و تیره مناسب باشد ، رنگ کردن تخم مرغ به وسیله قهوه یا نسکافه است که باید تخم مرغ را درون آنها بجوشانید سپس در جا تخم مرغی بگذارید. اگر می خواهید تخم مرغ هایتان ساده نباشد از ربان یا پارچه های رنگی برای تزئین تخم مرغ استفاده کنید.

رنگ کردن تخم مرغ با نسکافه

۴)هر ایده ی که به ذهنتان می رسد حتی اگر ساده است را می توانید روی تخم مرغ پیاده کنید. در ادامه نمونه های دیگری از تزیین تخم مرغ را مشاهده می کنید.

تخم مرغ عید

تزیئن تخم مرغ

تخم مرغ عید نوروز

تخم مرغ های رنگی عید نوروز تخم مرغ های رنگی تخم مرغ رنگی

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *