چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۹۶ - ۰۲:۵۲
رنگ فرش سال 97

رنگ فرش سال ۹۷ : انتخاب رنگ فرش در هر دکوراسیونی به سلیقه افراد بستگی دارد و هر شخصی با توجه به رنگ دکوراسیون…

رنگ فرش سال ۹۷ : انتخاب رنگ فرش در هر دکوراسیونی به سلیقه افراد بستگی دارد و هر شخصی با توجه به رنگ دکوراسیون و منزل خود اقدام به انتخاب فرش می نماید.

عده ی همیشه دوست دارند مطابق رنگ سال و مد پیش بروند و قصد دارد رنگ فرش خود را با رنگ سال هماهنگ کنند تا جذابیت بیشتری داشته باشد. استفاده از رنگ بنفش در برای فضاهای به کار گرفته می شود که بسیار مجلل و شیک می باشند و البته فضای باشکوه را پدید می آورد.

اینگونه نیست که بگوییم بنفش فقط متخص اتاق خواب یا سالن نشیمن است بلکه شما می توانید در کل فضای خانه و هر جای که دوست دارید از رنگ بنفش استفاده نمایید.

دکوراسیون

دکوراسیون های را می توانیم بسیار شیک و جذاب بدانیم که در عین حال با بکار گیری رنگ بنفش از دیگر رنگ ها مثل سفید ، مشکی و خاکستری نیز استفاده کنند.البته برخی افراد بسیاری از طلایی در کنار بنفش استفاده می کنند اما این ترکیب اصلا مدرن نخواهد بود.

اگر از رنگ فرش سال ۹۷ یعنی بنفش برای اتاق نشیمن استفاده کرده اید می توانید یک دیوار متوسط را نیز بنفش کنید و البته در چنین فضای از یک مبل راحتی بزرگ سفید نیز استفاده نمایید. اگر رنگ کردن دیوار برای شما امکان پذیر نیست می توانید از کاغذهای دیواری استفاده نمایید که تم بنفشی دارند.

دکوراسیون بنفش

نیازی نیست همه چیز را بنفش کنید که چشم شما را اذیت کند بلکه فقط چند مورد بنفش را بکار بگیرید تا همه چیز جذابیت خود را داشته باشد. رنگ بنفش به دلیل خاصیت گیرایی بالایی که دارد اگر در فضا زیادی از حد استفاده شود موجب می شود از فضای زیبایی اتاق کاسته شود.

در مورد بنفش باید بدانید که تفکیک جنسی در آن وجود ندارد و شما می توانید برای اتاق دختر یا پسر از آن استفاده نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *