پنج شنبه، ۲۴ اسفند ۹۶ - ۰۷:۵۱
استفاده از رنگ زرشکی

ست رنگ زرشکی : اگر می خواهید همیشه خوش تیپ باشید باید به خوبی ترکیب رنگ ها و ست کردن لباس هایتان را به…

ست رنگ زرشکی : اگر می خواهید همیشه خوش تیپ باشید باید به خوبی ترکیب رنگ ها و ست کردن لباس هایتان را به بهترین شکل ممکن انجام بدهید. شاید فکر کنید این کار سخت است ولی تنها کافی است شما به خوبی رنگ ها را بشناسید.

در صورتی که از رنگ های برای لباس هایتان استفاده کنید که هماهنگی ندارند علاوه بر اینکه شما بدتیپ نشان داده خواهید شد بلکه در مقابل چشم دیگران نیز جلوه خوبی ندارد. سعی کنید همیشه لباس هایتان را به گونه ی انتخاب کنید که واقعا سبب جذابیت شما شوند.

زرشکی جز رنگ های است که طرفداران زیادی در لباس دارد و در هر سنی تقریبا می توان از آن استفاده کرد. اگر برای عید نوروز یک مانتوی زرشکی خریده اید ولی نمی دانید آن را با چه رنگ های ست کنید بهتر است ادامه این پست را مطالعه نمایید.

نکته: برخی از افراد تصور می کنند که فقط باید خانم ها از رنگ زرشکی استفاده کنند ولی اینگونه نیست و آقایان هم با حفظ تعادل و هماهنگی در رنگ ها می توانند از رنگ زرشکی استفاده کنند.

ترکیب رنگ ها

ست رنگ زرشکی : همانطور که می دانید رنگ زرشکی از ترکیب رنگ قرمز و بنفش ایجاد می شود.

صورتی کم رنگ : یکی از بهترین رنگ های است که می تواند ترکیب زیبا و شادی را ایجاد کند.معمولا دختران جوان از شال های این رنگ برای ترکیب با زرشکی استفاده می کنند.

قرمز روشن : قرمز یکی از رنگ های می باشد که زرشکی از آن به وجود می آید پس قطعا ترکیب زرشکی با قرمز روشن یک نوع هماهنگی خاص را ایجاد خواهد کرد.

سبز لجنی(ارتشی) و قهوه ی : این ترکیب را بعضی از آقایان به کار می برند که بسیار زیبا و جذاب می باشد.

رنگ سفید : از پر کاربرد ترین رنگ ها است که با هر رنگی هماهنگی خواهد داشت مخصوصا زرشکی که واقعا ترکیب فوق العاده ی است.

رنگ نارنجی : اگر می خواهید خوش تیپ شوید در کیف یا کفش تان از نارنجی استفاده کنید.

رنگ خاکستری: شاید در نگاه اول فکر کنید که اصلا ترکیب جالبی نخواهد بود ولی اگر به درجه رنگ ها دقت کنید و سپس هماهنگی را به وجود بیاورید ، ترکیب جالبی می شود.

سیاه : هماهند رنگ سفید با بسیاری از رنگ ها هماهنگی داشته است.

ست رنگ زرشکی : رنگ های دیگری نیز مانند سورمه ، کرم و طلایی وجود دارد که می توانیم برای ترکیب با زرشکی از آنها استفاده کنیم.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *