جمعه، ۱۱ خرداد ۹۷ - ۰۹:۰۶
ژل تاخیری و اسپری تاخیری

عوارض ژل تاخیری و اسپری تاخیری : یکی از روش های که در سال های اخیر بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند…

عوارض ژل تاخیری و اسپری تاخیری : یکی از روش های که در سال های اخیر بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند ، استفاده از اسپری های تاخیری و ژل ها می باشد که سبب می شود در آقایان میل جنسی بالا رود و همچنین بالا رفتن به انزال را به همراه داشته است. با اینکه این روش میل جنسی آقایان را زیاد می کند اما چون دارای عوارضی می باشد نمی توانیم آن را روشی مفید بدانیم. در ادامه این پست سعی شده تا شما را با عوارض ژل تاخیری و اسپری تاخیری آشنا کنیم. با روزباتو همراه شوید…

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پست های اوج لذت جنسی در زنان در چند مرحله انجام می پذیرد ؟ و دلایل کاهش میل جنسی در مردان و زنان و درمان آن را مطالعه نمایید.

آیا با وجود آگاهی از عوارض این داروهای بی حسی باز هم از آن ها استفاده کنیم؟

یکی از مشکلات شایعی که در برخی از آقایان بروز می دهد زودانزالی می باشد که البته برای درمان این اختلال روش های نیز مطرح شده است که می توان از آن استفاده نمود. از میان آقایان حدود ۹۰ درصد از این مشکل رنج می برند و یا حتی آنها دچار زودانزالی نباشند اما خودشان این روند را زودهنگام بدانند.

برخی از افراد برای اینکه این مشکل را در خودشان حل کنند ازدواج می نمایند و در بیشتر موارد این مشکل با ازدواج حل می شوند اما عده ی دیگر هم از روش های مقطعی استفاده می نمایند و سبب می شوند حساسیت آلت تناسلی را پایین بیاورند و انزال را دیرتر می نمایند.

اگر می خواهید از روش های تاخیری مثل اسپری ها و کرم ها و ژل ها استفاده نمایید می توانید به داروخانه ها مراجعه نمایید که البته تمام این محصولات با عنوان بی حسی موضعی می باشند و در جهت بهبود مشکل انزال زود رس صورت می گیرند.

باید بدانید که شما تا وقتی که از اسپری ها استفاده کنید ممکن است دچار هیچ مشکلی نشوید ولی بعد از آن وقتی آن را قطع کنید، دوباره مجدد مشکل شما بروز دهد و یا حتی بدتر از آن نیز برای شما رخ دهد.

همچنین دقت داشته باشید که شما موادی را که بر روی پوست می زنید وارد واژن همسرتان می شود و سبب می شود آن نیز بی حس گردد. البته اگر از اسپری ها استفاده می نمایید توصیه می شود کاندوم را بکار بگیرید. در نهایت لذت خانوم شما هم کاهش پیدا می کند و منجر به این می شود که ارگاسم شما هم دیرتر شود که مشکل زودرس انزالی شما هم بیشتر دیده می شود.

اسپری و ژل های تاخیر

آیا استفاده از اسپری ها و ژل ها روش های قطعی درمان است؟

بهتر است فراموش نکنید که ژل تاخیر و اسپری به عنوان بهترین روش های درمان نیستند و تنها برای برطرف کردن مشکل به صورت مقطعی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شخص بخواهد برای درمان خود اقدام نمایند بهتر است با آمادگی های کامل روحی و روانی باشد و همچنین در روز مدیریت زمان انزال را به خوبی در دست بگیرند و از برای کنترل این موضوع ، از قوه تخیلی و نیروی ذهنی شان استفاده کنند.

استفاده از اسپری ها تا زمانی می تواند برای شما موثر باشد که شما خودتان اعصاب روی پوستتان را بی حس کرده اید ، همچنین این عمل دراماتیکی است که می تواند برای کاهش لذت جنسی بکار برده شود.

عوارض ژل تاخیری و اسپری تاخیری : نتیجه می گیریم که این گونه اسپری های بی حسی ، به عنوان یک روش درمان زودانزالی به حساب نمی آیند یا شاید برای پورن استارها فقط کاربرد داشته باشند ولی اگر مردی دچار مشکل زودانزالی باشد نه می توان از قرص ، اسپری یا ژل استفاده نمود.

توصیه می شود حتما در این رابطه با پزشک متخصص مشورت های لازم را داشته باشید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *