دوشنبه، ۱۸ دی ۹۶ - ۰۹:۵۲
دیسون

دیسون را می توان به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن ها دانست که به کمک دانش آموزان آمده است. در برنامه دیسون با…

دیسون را می توان به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن ها دانست که به کمک دانش آموزان آمده است. در برنامه دیسون با بهره گیری از بهترین اساتید کشوری برنامه های آموزشی برای پایه های ششم تا دوازدهم معرفی شده است. دانش آموزان می توانند از همه ی خدمات برنامه دیسون مثل آموزش به شکل تصویری ، بهره مندی از مشاوره های پشتیبان ، دسترسی به تجربه های برتر و برجسته کشوری استفاده کنند تنها لازم است که روزانه ۳۰۰ تومان پرداخت نمایند.

Dison چه ویژگی های دارد؟

  • قابلیت شرکت در آزمون های اینترنتی و رقابت با هزاران نفر
  • آموزش های درسی پایه ۶ تا ۱۲ به شکل ویدئویی
  • دریافت کارنامه در کوتاه ترین زمان به بررسی دقیق سوال ها
  • ارزیابی وضعیت دانش آموزان بعد از دومین آزمون دوره ی

با کمک این برنامه می توان به مرور درس های مدرسه بپردازید و البته با بالا بردن دانش خود در آزمون های هفتگی شرکت نمایید. شما می توانید به وسیله این اپلیکیشن به سادگی در آزمون های آزمایشی شرکت نمایید و در کم ترین زمان ممکن ، کارنامه ارزیابی خودتان را مشاهده نمایید که البته در این آزمون ها بیشتر از ۵۰هزار نفر شرکت می کنند. شما می توانید کارنامه تان را با دیگر افراد که در آزمون  شرکت کرده اند مقایسه نمایید و روند پیشرفت تان را پس از دومین آزمون کنترل نمایید.

برنامه ریزی تحصیلی به عنوان یکی از مشکلاتی است که دانش آموزان زیادی با آن روبرو هستند و یا برنامه ریزی های درستی ندارند و معمولا به همین دلیل موفق نمی شوند ، دیسون جز اپلیکیشن های است که این مشکل را برای دانش آموزان برطرف کرده است.لازم است بدانید که کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است و نیازی به داشتن مهارت خاصی ندارد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید و آن را بر روی دستگاه اندرویدی خودتان نصب نمایید.

دانلود برنامه دیسون

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *