شنبه، ۱۷ آذر ۹۷ - ۰۱:۰۶
آیا می دانید رنگ سال 98 ،چه رنگی است؟

آیا می دانید رنگ سال ۹۸ ،چه رنگی است؟ افراد زیادی هستند که معمولا از ماه ها قبل از فرارسیدن عید نوروز در این…

آیا می دانید رنگ سال ۹۸ ،چه رنگی است؟ افراد زیادی هستند که معمولا از ماه ها قبل از فرارسیدن عید نوروز در این فکر هستند تا دکور و دیزاین منزل شان را با رنگ سال جدید آماده کنند و تغییر و تحول های را در زندگی شان بدهند و البته لباس های عید خود را نیز به رنگ سال خریداری می کنند. برای سال ۱۳۹۸ ،رنگ مرجانی تایید شده است.

رنگ مرجانی(۱۳۹۸)

در هر سال پنتون در یک همایش رنگ سال جدید را انتخاب مینماید که بسیاری از برندهای معروف و شرکتها به این رنگ توجه ویژه ی دارند. برای سال جدید یعنی سال ۱۳۹۸، رنگ صورتی مرجانی یا همان مرجانی زنده را انتخاب کرده است که کد رنگ آن ۱۶-۱۵۴۶ می باشد.

در واقع پنتون برای انتخاب رنگ سال جهان تمرکزش را بر زیر دریا گذاشته است و سال ۲۰۱۹ را به این رنگ اختصاص داده است. می توان گفت که رنگ مرجانی نوعی گرما را منعکس می کند و نشانی از قدرت موجود در صخره های مرجانی زیر آب در اقیانوس ها و دریاها داشت است. برخی از افراد صورتی مرجانی را رنگی شاد و خوش بینانه می دانند و علاقه زیادی به استفاده از آن داشته اند.

مطمئن باشید خیلی زود، همه ی شرکت ها برای طراحی لباس، تکنولوژی و… از رنگ مرجانی برای طرح هایشان استفاده می کنند و همچنین در موارد دیگری چون زیورآلات، رژ لب و…نیز این رنگ به کار برده خواهد شد.

رنگ مرجانی(1398)

مرجانی رنگ

رنگ صورتی مرجانی یا سایه سرخ از رنگ رنگ نارنجی بوده است و اسم این رنگ نیز از جانوری گرفته است که نامش مرجان می باشد. همان طور که اشاره کرده ایم برای سال ۲۰۱۹ ،کمپانی پنتون رنگ مرجانی را معرفی نموده است و شاید یکی از اصلی ترین و مهم ترین دلایلی که سبب شده تا این رنگ انتخاب شود توجه زیاد مردم به جزایر مرجانی living corals بوده باشد که بسیاری از موجودات زنده در آنجا زندگی می کنند.

این رنگ (مرجانی) از دسته رنگ های است که می تواند یک حس ارامش و فوق العاده را به ما بدهد و البته در صنعت مد و ارایش نیز انتخاب رنگ بسیار مهم است و میتوان امسال در رژ لب ها و لاک ناخن و سایه از این رنگ جذاب استفاده کرد. معمولا بلافاصله بعد از مشخص شدن رنگ سال ، افرادی که در حیطه فعال می باشند ایده ها و کارهایشان را با رنگ سال پیش می برند و ما سعی می کنند تا به این وسیله، مشتریان خود را همیشه بروز نگه دارند.

ایده های رنگ مرجانی برای آرایش

یکی از بهترین رنگ ها ،رنگ مرجانی می باشد که ترکیب فوق العاده را در پوست بخصوص پوستهای برنز ایجاد می کند. اما اگر از افرادی هستید که پوست شما روشن است اصلا نگران نباشد چون این رنگ تم های تیره تری نیز دارد که قطعا شما را فوق العاده زیبا خواهد کرد.

برای پوست های گرم و روشن میتوان از رژ لب هلویی- مرجانی استفاده نمود و برای پوستهای روشن و سرد میتوان رژ لب صورتی – مرجانی را استفاده کرد. ولی با توجه به این که مرجانی بین رنگ صورتی و هلویی قرار گرفته است، بهترین زمانی برای استفاده نمودن از یک رنگ جذاب و جیغ می باشد. ارایشگران حرفه ی به خوبی می توانند با بکار گیری تم های مختلف این رنگ یک ارایش خاص را برای شما ایجاد کنند.

ایده های رنگ مرجانی برای آرایش

اگر قرار است که برای نوروز سال ۱۳۹۸ به فکر مراسم جشن ازدواج تان باشید بهتر است از همین حالا بهترین ایده ها را برای ارایش خود انتخاب کرده و در صورت امکان آن ها را بر روی پوست خود امتحان کنید تا در شب عروسی تان مانند یک فرشته بدرخشید.

ایده های ارایش رنگ مرجانی

لاک ناخن (رنگ سال ۱۳۹۸)

یکی از سخت ترین قسمت ها در زمان ارایش خانم ها مخصوصا دختران جوان، انتخاب رنگ لاک ناخن است. بسیاری از بانوان در چنین شرایطی وسواس های زیادی را به خرج میدهند البته سختی انتخاب رنگ با مشخص شدن رنگ سال در اکثر بانوان از بین می رود چرا که آن ها دقیقا دوست دارند تا مطابق رنگ سال پیش بروند و رنگ لاک شان را انتخاب کرده اند.

لاک ناخن به عنوان یک ترکیب است که ارایش بانوان را تکمیل می کند و سبب تزیئن هر چه بهتر دست ها و پاها می گردد. اگر به صورت صحیح و اصولی این رنگ انتخاب شود می تواند نقش مهمی در زیبایی استایل بانوان داشته باشد.برای آقایان عزیز مواردی چون کفش تمیز و براق و ساعت در تکمیل استایل شان نقش داشته و سبب می شود که آقایان خوش تیپ و خوش پوش به نظر بیایند.

برای خانم ها ،آرایش صورت و مو و همچنین رنگ ناخن بیشتر از کیف و کفش به چشم می آید و علت این موضوع نیز باز ترین بخش های بدن هستند و می توانند منجر به جلب توجه گردند.

لاک ناخن (رنگ سال 1398)

سایه چشم به رنگ مرجانی

استفاده کردن از رنگ سال (رنگ مرجانی) سبب می شود که چشم ها روشن تر دیده شوند و ترکیب کردن رنگ های سبز مرجانی و صورتی مرجانی برای سایه چشم مخصوصا در فصل تابستان و بهار بسیار فوق العاده است چون این رنگ ها بسیار شاداب و روشن هستند. البته شاید این نوع مدل از نوع ترکیبهای نباشد که شما همیشه از آن استفاده می کنید ولی در هر صورت جز بهترین ها به شمار خواهد رفت و ایده ی جدید و جذابیست.

رنگ مو مرجانی

این رنگ برای موهای شما بسیار خیره کننده و رنگ بسیار جذابی است و بین صورتی و نارنجی قرار گرفته است. رنگ موی سال ۱۳۸۹ (۲۰۱۹) به رنگ مرجانی جز جالب ترین ها به شمار می رود. استفاده کردن از این رنگ در موها می توانند سایه های پر جنب و جوشی را که در محدوده رنگهای پاستیلی می باشند ایجاد نماید و استایل شما را به یک فرد جذاب و منحصر به فرد تبدیل خواهد کرد.

رنگ مو مرجانی 

آیا می دانید رنگ سال ۹۸ ،چه رنگی است؟ رنگ سال ۲۰۱۹ (۱۳۸۹) رنگ صورتی مرجانی یا مرجانی زنده است که توسط شرکت پنتون انتخاب گردیده است و جز یکی از رنگ های شاد به شمار می رود . استفاده از این رنگ می تواند در بخش های مختلفی از جمله دکوراسیون، آرایش و… صورت بگیرد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *