شنبه، ۱۹ اسفند ۹۶ - ۰۷:۳۸
حنا

آیا حنا پوست را سفید میکند؟ حنا یکی از بهترین مواردی که خاصیت های زیادی داشته است و خانم های زیادی از آن استفاده…

آیا حنا پوست را سفید میکند؟ حنا یکی از بهترین مواردی که خاصیت های زیادی داشته است و خانم های زیادی از آن استفاده می کنند. شما می توانید برای بهره گیری از خواص آن ، از ماسک حنا نیز استفاده نمایید.

عده ی از خانم ها عقیده دارند که ماسک حنا سبب سفید شدن پوست می شود ولی اگر می خواهید مطمئن شوید که آیا حنا پوست را سفید میکند؟ حتما ادامه این پست را مطالعه نمایید.

ماسک حنا

خانم ها برای اینکه پوست خود را روشن کنند و به سفید شدن آن کمک نمایند از ماسک های حنا استفاده می کنند که این ماسک حنا و گلاب می باشد.

اگر می خواهید پوست شما سفید شود یا لکه های حاملگی از بین برود و به برطرف کردن لکه های ناشی از جوش کمک کنید ، می توانید از ماسک حنا و گلاب استفاده نمایید.

نکته : زمانی اینکار موثر است که در هفته ۲ بار انجام گردد و به صورت مداوم و روتین باشد و مطابق عادت حمام کردن باشد.

برای اینکه این ماسک را آماده نمایید باید وسایل زیر را تهیه نمایید:

  • ماست کم چرب (یک قاشق غذاخوری)
  • گلاب ( ۲ تا ۳ قطره)
  • حنای بی رنگ (یک قاشق مربا خوری)

برای اینکه این ماست را آماده کنید باید  همه ی این مواد را با یکدیگر ترکیب نمایید و پیش از اینکه به حمام بروید حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی بدن یا صورت خود بمالید و اجازه دهید تا به خوبی جذب گردد و در نهایت از فرصت دارید از بخار حمام برای بهتر جذب شدن استفاده نمایید ولی اگر وقت ندارید نیازی نیست.

زمانی شما می توانید اثر بخشی ماسک را به خوبی مشاهده نمایید که با هر بار حمام کردن از این ماسک استفاده نمایید. اگر فقط برای صورت استفاده می کنید باید در هفته حتما ۲ بار استفاده نمایید.

پس از یک ماه استفاده ، تاثیرات آن را مشاهده می نمایید و متوجه می شوید که حنا پوست را سفید می کند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *