پنج شنبه، ۰۸ آذر ۹۷ - ۰۴:۴۹
آیا رامبد جوان میخواهد از همسرش(نگار جواهریان) جدا شود؟

آیا رامبد جوان میخواهد از همسرش(نگار جواهریان) جدا شود؟ طی چند روز گذشته خبرهای زیادی در خصوص جدا شدن رامبد جوان و نگار جواهریان…

آیا رامبد جوان میخواهد از همسرش(نگار جواهریان) جدا شود؟ طی چند روز گذشته خبرهای زیادی در خصوص جدا شدن رامبد جوان و نگار جواهریان شنیده می شود و در فضای مجازی پست های زیادی در این خصوص منتشر شده است. آیا واقعا این خبر صحت دارد؟

رامبد جوان و نگار جواهریان

مدتی است که در فضای مجازی خبر طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان(همسر آقای جوان) در فضای مجازی پیچیده است. این خبرها با وجودی است که هنوز هیچ یک از آن ها در این خصوص واکنشی نشان نداده اند و این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.

رامبد جوان پیش از همسر فعلی اش ،دو ازدواج ناموفق داشته است و از ازدواج دومش یک فرزند دارد ولی این روزها نیز زمزمه های در خصوص جدایش از نگار جواهریان به گوش میرسد. برخی دلیل این زمزمه ها را دیده نشدن رامبد جوان و همسرش را باهم در طی روزهای اخیر می دانند و عده ی دیگری می گویند رامبد جوان مثل سابق در خندوانه ظاهر نشده است و به قول معروف دل و دماغ اجرای برنامه خندوانه را ندارد شاید به دلیل مشکلاتی است که با همسرش داشته است.

وقتی که رامبد جوان از سحر دولتشاهی جدا شد حواشی زیادی به وجود آمد که در آن ها نوشته بود علت جدایی این زوج، ارتباط نگار جواهریان و رامبد جوان بوده است. پس از این حواشی، رامبد جوان واکنش تندی نسبت به آن ها نشان داد و اینگونه گفته بود که دوست ندارد در مورد زندگی خصوصیش بر روی آنتن رسانه ملی حرفی زده شود.

رامبد جوان گفته اگر میخواستم حرفی بزنم به جای اینکه در خانه زندگی کنم در خیابان ها زندگی میکردم. زندگی خودم ،مال خودم است و دوست ندارم کسی در مورد زندگی خصوصی من سوالی بپرسد.

با وجود نظرهای که رامبد جوان داشته است، قطعا نمی توان به راحتی این خبر را تکذیب یا تایید کرد و نیاز به زمان دارد تا واقعیت روشن شود؟

رامبد جوان و نگار جواهریان

نگار جواهریان(بازیگر)

نگار جواهریان یکی از بازیگران خوش نامی است که طرفداران زیادی داشته است. به عقیده برخی از طرفداران او ،نگار جواهریان می تواند به خوبی نقش خود را بازی کند و بر بازیگریش مسلط است.

او فعالیتهای هنریش را از پانزده سالگی شروع کرده و هم اکنون به عنوان همسر رامبد جوان است. نگار جواهریان در سال ۱۳۶۱ در تهران متولد شده است. آنطور که نگار جواهریان گفته است تقریبا از ۱۳-۱۴ سالگی به مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان رفته و بازیگری را یاد گرفته است و فعالیت خود را به شکل حرفه ی از ۱۵ سالگی با رفتن بر روی سن تئاتر شهر شروع نموده و بعد از تحصیلاتش را در رشته طراحی صحنه دانشگاه هنر و معماری ادامه داده است.

وی علاوه بر اینکه در عرصه بازیگری فعالیت دارد بلکه در تئاتر نیز دیده می شود اما می توان از جمله فعالیت های حرفه ی اش را در خصوص سینما به “من ترانه پانزده سال دارد” و ” خوابگاه دختران” اشاره کرد. میتوان گفت در بیشتر فیلمها او از نقش های مکمل یا فرعی بوده است.

در کارنامه بازیگری وی سریالی چون زیرتیغ دیده می شود که کارگردان آن محمدرضا هنرمند بوده و در آن بازیگران بنامی چون پرویز پرستویی و فاطمه معتمد آریا حضور داشتند. فیلم دیگری به نام طلا و مس که توانست برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش زن را از جشنواره فیلم فجر بدست بیاورد و جز فیلم های به شمار می رود که توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به سوی خود جذب کند.

برخی از تئاترهای که نگار جواهران در آن حضور داشته است: ایوانف آنتون چخوف، دیوار چهارم، دیوان تیاترال، قرمز و دیگران، شهرهای نامرئی، بدون خداحافظی، ایوانف، گل های شمعدانی و…

نگار جواهریان(بازیگر)

رامبد جوان

فکر کنم کمتر کسی باشد که این روزها رامبد جوان را نشناسد. وی با اجرای برنامه خندوانه توانست بیش از پیش در بین طرفداران خود محبوب شود و در مدت زمان پخش خندوانه، خنده را بر روی لب های بسیاری از بینندگان نشاند.

رامبد جوان متولد سال ۱۳۵۰ در شهرآرای می باشد که در عرصه بازیگری، سینما و تلویزیون و مجری گری و کارگردان حضور دارد. از مشهورترین برنامه های که رامبد جوان در آن حضور داشته، برنامه خندوانه است. رامبد جوان در یک خانواده سنتی بزرگ شده و از خودش یک خواهر بزرگ تر دارد که نامش پوپک است. رامبد جوان علاقه زیادی به فوتبال ندارد ولی موسیقی از مواردی است که آن را دوست داشته است. دوست صمیمی وی ،اشکان خطیبی است.

اولین ازدواج وی در دهه ۷۰ با ماندانا روحی بوده است و همسرش نیز مانند وی از هنرمندان بود. جالب است بدانید که سیدمحمد خاتمی آن ها را به پای سفره عقد نشاند و خطبه را برای آن ها جاری نمود. در هر صورت پس از چند سال زندگی آن ها به بن بست رسید و آن ها از یکدیگر جدا شدند و پس از چند سال رامبد جوان مجدد به فکر ازدواج افتاد  که همسر دوم وی خانم سحر دولتشاهی بود.

از جمله کارهای سینمایی آقای جوان می توان به مواردی چون قانون مورفی کارگردان و بازیگر، نگار کارگردان، آزادی مشروط، آذر شهدخت پرویز و دیگران، نیکان و بچه غول، گناهکاران،  آزمایشگاه،  دختر شاه پریون، دیو و دلبر، ورود آقایان ممنوع، پسر آدم، دختر حوا، شبی در تهران،جعبه موسیقی، مصاحبه، زن بدلی، سوغات فرنگ، نسل جادویی، اسپاگتی در هشت دقیقه، مکس، صورتی، سیندرلا، مومیایی ۳، کمکم کن، پشت دیوار شب، برج آخرت اشاره کرد.

رامبد جوان

خندوانه

یکی از برنامه های تلویزیونی مشهوری که می توانیم آن را جز موفق ترین ها از نگاه مخاطبان بدانیم، خندوانه است. این برنامه جذاب جز پر مخاطب ترین ها به شمار می رود. خندوانه به کارگردانی و مجری گری رامبد جوان بوده است و در هر قسمت آن یکی از چهره های مشهور و سرشناس سینما، ورزش و… در آن حضور پیدا می کنند. البته تماشاگران زیادی در هر قسمت از برنامه خندوانه حضور دارند که تا پایان آن قسمت، آقای جوان را همراهی می کنند.

ایده اصلی برنامه ی خندوانه در سال ۸۳ ارائه شده ولی به دلایلی چون تامین نشدن بودجه ساخت این برنامه با تاخیر روبرو شده است.

آیا رامبد جوان میخواهد از همسرش(نگار جواهریان) جدا شود؟ هنوز هیچ خبر رسمی منتشر نشده است که بتوان این خبر را تایید یا تکذیب کرد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *