سه شنبه، ۰۷ آذر ۹۶ - ۰۷:۳۶
دکتر صابری

دکتر مسعود صابری : یکی از حساس ترین قسمت های که در بدن است مغز می باشد.مغز در واقع بخشی از بدن است که…

دکتر مسعود صابری : یکی از حساس ترین قسمت های که در بدن است مغز می باشد.مغز در واقع بخشی از بدن است که وظیفه کنترل و فرمان دادن به دیگر قسمت های بدن را دارد.زمانی که کوچکترین مشکلی برای مغز و رگ های عصبی رخ دهد سبب می شود که در زندگی فرد اختلال ایجاد شود.

دکتر مسعود صابری  یکی از متخصصان شناخته شده است که جراحی های زیادی مانند جراحی های تومور مغزی ، دیسک گردن ، جراحی ستون فقرات و … را انجام داده است. وی متخصص و وجراح مغز و اعصاب وستون فقرات است که دارای تجربه های زیادی در این زمینه ها می باشد.

او علاوه بر اینکه پزشک خوبی است در زمینه های دیگری نیز فعالیت دارد مانند خوانندگی که البته چندین قطعه نیز اجرا نموده و همچنین از پزشکانی است که علاقه زیادی به هنر داشته است.

 

دکتر صابری

دکتر صابری در ابتدا به سمت پزشکی رفته است و بعد از آن به سراغ دنیا هنر رفته است.وی گفته است که از دوران نوجوانی در بین هنرمندانی چون علی سرتیپی و رسول صدرعاملی بزرگ شده است و فردی نبوده که با هنر و دنیای هنری آشنا نباشد.دکنر صابری در دوران دبیرستان جز قاری قرآن بوده و همین موضوع سبب تقویت صدای شده و بعدها به سوی موسیقی رفته است.

او می گوید آرزو داشته که برنامه را بسازد که هنرمندان در آن حضور داشته باشند و در مورد بیماری ها با هم صحبت کنندو اکسیر را برنامه ی می داند که همه ی ایدآلهای ذهنی او را به حقیقت پیوند داده است.

دکتر صابری در برنامه های که حضور دارد به گونه ی ظاهر می شود که معمولا خسته کننده و کنسل کننده نیست و به گونه ی مسائل پزشکی را بیان می کند که هر کسی برای سلامتی خود مشتاق می شود به آنها گوش دهد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *