سه شنبه، ۰۳ بهمن ۹۶ - ۰۹:۵۰
جاویدنیا

رویا جاویدنیا یکی از بازیگرانی است که اخیرا با سریال سایه بان شناخته می شود. در این سریال بازیگران زیادی ایفای نقش کرده اند…

رویا جاویدنیا یکی از بازیگرانی است که اخیرا با سریال سایه بان شناخته می شود. در این سریال بازیگران زیادی ایفای نقش کرده اند که یکی از آنها رویا جاویدنیا می باشد. این سریال در سال ۹۶ آذرماه از شبکه ۲ سیما پخش شد. همچنین این سریال توانست در بین بینندگان، برای خود رتبه خوبی بدست بیاورد.

سایه بان

خانم جاوید نیا در این سریال با نقش مهشید دیده شده است که او با همسرش رابطه خوبی ندارد همسر وی در سایه بان امین تارخ است.پسر رویا جاویدنیا در سایه بان محمد رضا غفاری ( در نقش آرمان) است که در ابتدا عاشق دختر دایی اش بوده ولی به دلیل اختلاف های که مادرش با مادر مژده( دختر دایی اش) داشته ، او نتوانسته بود با دختر دایی اش ازدواج کند.

بعد از آن آرمان پس از ۲ سال عاشق دختری دیگری می شود که سارا نام دارد و قصد دارد با او ازدواج کند. از طرف دیگری دایی ارمان از گرجستان بر می گردد و از آرمان می خواهد که با دخترش مژده ازدواج کند و مادر ارمان هم از او می خواهد که از عشق سارا دست بکشد و با دختر دایی ش که اوضاع مالی خوبی داشته اند ازدواج کند. در پایان این قصه مشخص می شود که آیا آرمان به خاطر اموال و دارایی های، دایی اش  با مژده ازدواج می کند یا اینکه با انتخاب خود که عاشق آن است ازدواج می کند؟

آثار جاویدنیا

از آثاری که خانم رویا جاویدنیا در آنها ایفای نقش کرده است می توانیم به مواردی مثل وضعیت سفید و سایه بان اشاره کنیم همچنین ایشان تجربه حضور در فیلم های سینمایی وارونگی و به آهستگی را داشته است.

جاویدنیا

متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این بازیگر منتشر نشده است ، تنها به سوابق او اشاره شده است.

لینک های مرتبط:

شهره سلطانی

سحر دولتشاهی

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *