دوشنبه، ۲۱ اسفند ۹۶ - ۰۲:۲۱
زود خشک شدن لاک

زود خشک شدن لاک : لاک زدن یکی از کارهای مورد علاقه دخترخانم هاست که از انجام آن لذت می برند. اما گاهی حوصله…

زود خشک شدن لاک : لاک زدن یکی از کارهای مورد علاقه دخترخانم هاست که از انجام آن لذت می برند. اما گاهی حوصله ندارن تا زمانی را منتظر بمانند که لاکشان خشک شود و ترجیح میدهند از روش های استفاده کنند که لاکشان زودتر خشک شود.

راهکارهای خشک شدن زود لاک

  1. یکی از روش های که به شما در زود خشک شدن لاک کمک می کند، استفاده از آب سرد است. شما برای اینکار می توانید یک کاسه پر از یخ تهیه کنید و پس از لاک زدن ، انگشتان خود را درون آن بگذارید تا لاک شما زود خشک شود.
  2. زمانی که از لاک استفاده می کنید سعی مقدار کم تری از آن را استفاده کنید به جای اینکه چندین بار برای هر انگشت لاک بزنید و آن را چند لایه کنید، پیشنهاد می شود از یک لایه یا دو لایه استفاده کنید.
  3. از سشوار کمک بگیرید. برای اینکه لاک های شما سریع خشک شود، سشوار را روشن کنید و آن را روی سردترین درجه بگذارید و سپس اجازه دهید تا با سشوار لاک هایتان خشک شود.
  4. استفاده از اسپری هوای مخصوص تمیز کردن کیبورد می تواند در خشک شدن لاک ناخن به شما کمک کند.
  5. البته برخی از افراد اسپری های خوشبوکننده خالی خود را نگهداری می کنند و از باد آنها برای خشک کردن لاک های خود استفاده می کنند که این روش نیز بسیار موثر است و همچنین دردسری خاصی هم ندارد.
  6. عده ی دیگر از اسپری روغن اشپزخانه استفاده می کنند که شاید از شنیدن از این روش تعجب کنید ولی اینکار نیز به زود خشک شدن لاک کمک می کند فقط لازم است پس از اینکه لاک های شما خشک شد ، دستتان خود را بشویید.
  7. اگر فرصت کافی برای خشک شدن لاک ها دارید می توانید دستتان خود را برای چند دقیقه بدون حرکت قرار بدهید تا لاک های شما خشک گردد.
به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *