چهارشنبه، ۰۸ آذر ۹۶ - ۰۹:۵۲
ویتامین E

تاثير ويتامين e بر سينه : ویتامین e جز یکی از ویتامین های محلول در چربی است که مانند برخی از ویتامین های دیگر…

تاثير ويتامين e بر سينه : ویتامین e جز یکی از ویتامین های محلول در چربی است که مانند برخی از ویتامین های دیگر ، دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد. کشف این ویتامین در سال ۱۹۲۰ انجام شد.اگر این ویتامین در بدن دچار کمبود شود می تواند مواردی همچون مشکلات قلبی،عروقی ،خطر ابتلا به سرطان و … را پدید بیاورد.البته مصرف این ویتامین بر روی جلوگیری از سقط جنین بسیار توصیه می شود.مشکلات مصرف زیاد این نوع ویتامین نسبت به دیگر ویتامین ها در بدن کم بوده است چرا که بدن می تواند تا میزان زیادی از آن را ذخیره نماید.اگر این ویتامین را به صورت عادی مصرف کرد عوارضی را به دنبال نخواهدداشت.

خانم های زیادی همواره در مورد تاثير ويتامين e بر سينه هاشان سوال می کنند البته عده ی در میان وجود دارند که دوست دارند سینه های کوچک یا سینه های بزرگی داشته باشند.لازم است بدانید سایز سینه ها پس از زایمان تعییر می کند و شما پیش از اینکه  به شکل ظاهری آن ها اهمیت بدهید لازم است سلامت سینه ها را در اولویت قرار بدهید.

مصرف ویتامین E بر روی سینه ها تاثیر دارد یا خیر؟

تاثير ويتامين e بر سينه  : باید بدانید اگر هر روز یا یک روز در میان از ویتامین ای برای بزرگ شدن سینه هایتان استفاده می کنید ، تاثیری نداشته است و بیشتر برای دردسینه ها و کیست های درون سینه از ویتامین e استفاده می شود و برای بزرگ شدن سینه یا کوچک شدن آن نیست. اگر شما هم دوست دارید به بزرگ شدن سینه هایتان کمک کنید می توانید با افزایش وزن کمی به این موضوع کمک کنید. در صورتی که سایز سینه کوچک باشد می توان از برخی از قرص های هورمونی استفاده کرد که به تجویز پزشک انجام می شود البته اگر سایز سینه خیلی کوچک باشد برای افزایش سایز از عمل جراحی نیز استفاده می شود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *