سه شنبه، ۰۱ آبان ۹۷ - ۰۱:۱۲
دعای موثر برای گشایش بخت دختران

دعای گشایش بخت دختران که ردخور ندارد : ازدواج در دین اسلام یک امر مقدس به شمار می آید که پیامبران ما همیشه به…

دعای گشایش بخت دختران که ردخور ندارد : ازدواج در دین اسلام یک امر مقدس به شمار می آید که پیامبران ما همیشه به جوانان توصیه می کردند برای دوری از گناه ازدواج کنند. اما گاهی دختران با وجود اینکه تمایل زیادی به امر ازدواج دارند ولی خواستگاری برایشان نمی رود یا می گویند که بخت مان را با سحر و جادو بسته اند.

در ادامه به چندین دعای موثر برای گشایش بخت دختران اشاره شده است. با توکل بر خدا و خواندن دعاهای موثر ان شاءالله که امر ازدواج برای دختران محیا می شود. با روزباتو همراه شوید…

دعا بخت گشایی ازدواج

یکی از دعاهای کلیدی و موثر که برای بخت گشایی ازدواج توصیه شده است دعای زیر می باشد:

 (لا اله الا الله والله اکبر أسالک اللهم بعد أربعین ورحمتک ان تتفضل على فلانه بنت فلانه ببعل مبارک فإنها بیدک ولا یملکها غیرک یا ذو الفضل العظیم والوجه الکریم والإحسان القدیم وصلى الله على محمد واله الطیبین الطاهرین ).

دخترخانم ها برای اینکه سریع ازدواج کنند باید با توکل برخدا و اذن خداوند یکتا این دعا را بر روی کاغذ بدون خطی بنویسند که ترجیحا با گلاب و زعفران باشد و سپس در جیب شان به همراه داشته باشند. ان شاءالله بعد از ۴۰ روز در صورتی که مانعی مثل سحر و… وجود نداشته باشد، دختر ازدواج میکند.

دقت داشته باشید به جای کلمه فلانه بنت فلانه باید نام خود و مادرش را بنوسید. دختران عزیز برخدا توکل کنید و دعاهای موثر در امر ازدواج را تلاوت کنید.

دعا برای زیاد شدن خواستگار

دعا برای زیاد شدن خواستگار

برای اینکه دختر خواستگاران زیادی داشته باشد و امر ازدواج برای وی راحت شود باید با حضور قلبی و توکل بر خدا سوره های زیر را بر روی آب پاکی بخواند و در روز جمعه پیش از اذان مغرب با همان آب غسل نماید و سپس سه مرتبه سوره مبارکه طه را تلاوت نماید. ان شاءالله به اذن خداوند خواستگارانش زیاد می شوند.

سوره ها شامل موارد زیر است به همراه تعداد دفعات که باید تلاوت شود:

۱-سوره الفلق ( ۷ مرتبه ).

۲-سوره الناس ( ۷ مرتبه ).

۳-سوره الإخلاص ( ۷۱ مرتبه ).

۴-سوره طه ( ۲ مرتبه)

۵-سوره الکافرون ( یک مرتبه )

دعا برای بخت گشایی سریع و فوری

برای اینکه امر ازدواج برای اسان شود، باید سوره مبارکه الفجر را یک بار بر روی مقداری آب پاک تلاوت کند و سپس مقداری حنا در آن آب بریزد و بر موهایش بگذارد. بهتر است این کار روز جمع صبح انجام شود. بعد از آن در روز جمعه پس از نماز عصر اعمال زیر را انجام بدهد: ان شاءالله با توکل بر خداوند یکتا و به اذن خداوند شرایط ازدواج برای دختر فراهم شود.

  1. هفت بار سوره مبارکه الرحمن را قرائت کرده و بعد این دعا(اللهم بحق عروس القرءان سوره الرحمن اجعلنی عروسا لبعل مبارک یعیننی على طاعتک.) را بخواند.
  2. در یک کاغذ دون خط این حرز را نوشته و بر گردش آویزان کند. (این دعا را در کیف دعا گذاشته و در گردن بیاویزد).

۱۰ مرتبه بسم الله بنویسد و بعد از آن ده مرتبه حرف (و) را بنویسد و بعد ۳ مرتبه حرف (م) را بنویسد و بعد ۳ مرتبه حرف (ل) را بنویسد و بعد آیه شریفه ( بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتین من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم) را بنویسد و در آخر حرز دعای زیر را بنویسد و بجای فلانه بنت فلانه نام خودش و مادرش را بنویسد:

(اللهم ابعث بعلاً صالحاً یأتی لفلانه بنت فلانه بحق هذه الأسماء وبحق محمد واله الطیبین الطاهرین).

ختم مجرب برای ازدواج و بخت گشایی دختران و پسران

ختم مجرب برای ازدواج و بخت گشایی دختران و پسران

برای دختران و پسرانی که در امر ازدواج شان مشکلی وجود داشته یا ازدواج شان برایشان سخت شده است ختم زیر بسیار مجرب است و برای یک هفته باید آن را انجام بدهند:

  • ۷۰ مرتبه آیه الکرسی را قرائت نماید .
  • ۷۰ مرتبه سوره اخلاص قرائت نماید.
  • ۷۰ مرتبه سوره شریفه ناس را تلاوت نماید.
  • ۷۰ مرتبه سوره شریفه فلق را تلاوت نماید.

این ختم جز ختم های بسیار مجرب است و ان شاءالله با توکل بر خدا سریعا جواب خواهد داد.

برای ازدواج سریع

دخترانی که می خواهند ان شاءالله سریع ازدواج کنند و ازدواجشان به تاخیر افتاده است می توانید از دعا و حرزهای استفاده کنند که برای بخت گشایی و ازدواج فوری توصیه شده است که در ادامه یکی از موثرترین این حرزها را مشاهده می کنید:

۲۵ مرتبه حرف واو ( و ) را روی پارچه ی از حریز سبز نوشته و سپس آیه شریفه “بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتون من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم “ را بنویسد و با خودش به همراه داشته باشد. ان شاءالله به امر و اذن خداوند ازدواج برای او آسان و سریع می شود.

دیگر اعمال موثر برای ازدواج بانوان

دیگر اعمال موثر برای ازدواج بانوان

اعمال دیگری را نیز بانوان عزیز می توانند برای آسان شدن امر ازدواج بخوانند که شامل موارد زیر است:

  1. در روز دعای مقتنعه را بنویسد و در زیر مقنعه یا حجابش و در شب زیر بالش خود آن را بگذارد که دعای مقتنعه این است:بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله و بالله و من عند الله و ألیه ترجعون هو الذی خلقکم من نفس واحده و خلق منها زوجها باسم.
  2. در روز ۱۱۰ بار بخواند : یا جامع بین الناس لیوم لاریب فیه أن الله لا یخلف المیعاد إجمع بنی و بین زوج مومن
  3. عصر جمعه سوره احزاب را با مداد یا قلم و گلاب و زعفران بر روی تکه ی از لباسی که می پوشید بنویسید و سپس آن را در کوزه ی بگذارید و درب آن را ببندید و یا اینکه آن را در گوشه های از منزل یا باغ پنهان نمایید.
  4. سوره فتح را تا قسمت “عزیزا حکیما”  با گلاب و زعفران بر روی تکه از لباس نوشته و آن را به لباستان وصل نمایید و برای هفت روز در سمتی که قلب شما قرار داشته است. در روز هفتم این تکه لباس یا رقعه را برداشته و می شوید و آب آن را بر روی سرتان می ریزید. در این ۱ هفته هر شب باید ذکر یا لطیف را ۱۰۰ مرتبه بگویید.

صلوات بفرستید
همیشه در نظر داشته باشید که صلوات رمز استجابت دعا می باشد و عدد ۱۴ خود راه گشا و مقدس است…

به این پست امتیاز دهید