پنج شنبه، ۰۲ آذر ۹۶ - ۱۰:۱۱
الو دکتر

الو دکتر به عنوان یک سایت جامع پزشکی است که مطالب و اطلاعات پزشکی کاملی در آن قرار داده شده است. اگر شما…

الو دکتر به عنوان یک سایت جامع پزشکی است که مطالب و اطلاعات پزشکی کاملی در آن قرار داده شده است. اگر شما هم می خواهید در مورد بیماری یا علائم و … اطلاعاتی بدست بیاورید می توانید به الو دکتر مراجعه نمایید.

در الو دکتر بانک جامعی از اطلاعات همه ی بیماری ها ، عوامل خطرسازی ، نشانه ها و… به همراه راهکارهای آسانی برای شما قرار داده شده که می توانید در صورت سوال در مورد زنان ، تناسب اندام ، تغذیه و … را نیز مطرح نمایید. عزیزان باید بدانند که این سایت جایگزین پزشک نیست و تنها برای افزایش سطح اطلاعات عمومی و فرهنگ سلامت در اختیار شما می باشد.

امروزه موضوع سلامت و تندرستی یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که هر کسی باید به آنها دقت کنند و هر کسی با مشاهده علائم بیماری باید سریعا به پزشک مراجعه نماید و درمان را پشت بگیرد.

وب سایت الودکتر

شما با ورود به این وب سایت می توانید از بخش های مختلف آن مانند تغذیه و تناسب اندام – پوست مو و زیبایی – سلامت جنسی – طب سنتی – کودکان – زنان – روانشناسی و … استفاده نمایید. البته در انتهای وب سایت بخش های مختلف دیگری مانند بارداری – سرماخوردگی – دندان – جراحی بینی – تزریق چربی و … وجود داشته است که شما با کلیک بر روی هر کدام می توانید سوالاتی که به آن بخش مرتبط است را همراه با جواب مشاهده نمایید.

یکی دیگر از امکانات فوق العاده این سایت ، وجود اسامی برخی از دکترها و متخصصان عزیز است که برای تماس با  آنها می توانید از فرم مخصوص نیز استفاده نمایید تا بتوانید با پزشک مورد نظر ارتباط داشته باشید.

در این وب سایت سوالاتی که متداول پرسیده می شود برای دسترسی راحت کاربران در  صفحه اصلی قرار گرفته اند تا کاربران بتوانند سریعا به جواب آنها دسترسی داشته باشند و اطلاعات کافی بدست بیاورند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *