شنبه، ۰۹ دی ۹۶ - ۰۵:۲۳
درمان نعوظ

درمان نعوظ :اختلال نعوظ یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای مردان پدید بیاید و در اصل این اختلال نشان میدهد که…

درمان نعوظ :اختلال نعوظ یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای مردان پدید بیاید و در اصل این اختلال نشان میدهد که سیستم تولید مثل مرد دچار عیوب شده باشد .اگر مردانی دچار این اختلال شده باشند می تواند از روش های خانگی استفاده کنند که در ادامه این مطلب به توصیه های دکتر مایکل مورای اشاره شده است:

آب

درمان نعوظ

آب به عنوان یکی از مواردی است که می تواند در بسیاری از درمان ها موثر باشد و به عنوان اصلی ترین و مهم ترین درمانی است که در هر خانه ی وجود دارد. البته نباید نقش را در درمان اختلال نعوظ فراموش کرد. زمانی که میزان آب بدن کم شده باشد،سبب برهم ریخته شدن تعادل PH بدن  می گردد و در نهایت منجر می شود که برخی از اعضای بدن به درستی کارکرد نکنند و جذب مواد مغذی را مختل می نماید.به همین جهت برای بسیاری از اعضای بدن ، مواد مغذی کم می شود.

سیر

درمان نعوظ

سیر یکی از موارد تحریک کننده است که قدرت زیادی داشته است. سیر را همچنین می توان جز بهترین محرک عصبی به شمار آورد.مصرف سیر سبب می شود که گردش خون در ارگان های تناسلی بدن افزایش داشته باشد.در سیر ماده ی به نام آلیسین وجود داشته است که  در آن خواص ضد کلسترولی موجود می باشد به همین جهت اگر اختلال نعوظ بر اثر مقدار بالای کلسترول خون باشد ،کاهش خواهد یافت.

پیاز

درمان نعوظ

پیاز نیز جز یکی از مواردی است که به عنوان برانگیزاننده‌ی جنسی پر قدرت شناخته شده است و معمولا توصیه می شود در بیشتر غذاهای خود از پیاز استفاده نمایید. پیاز خواص متعددی دارد که می توان به تسکین دهندگی ، تحریک کنندگی ، ضد التهاب بودن آن اشاره کرد. البته فراموش نکنید که میزان اسپرم را می توان به وسیله پیاز افزایش داد. دکتر مورای در این باره می گوید می توان با مصرف منظم پیاز ، کیفیت اسپرم نیز بالا رود. نخود سیاه شکسته شده باید به میزان ۲ روز در عصاره پیاز بماند و شوربای که از آن بدست می آید برای افرادی که اختلال های نعوظ دارند توصیه می شود.این شدت تحریک کننده قوی به شمار می رود.

کاربران عزیز می توانید مطالب بیشتر را در لینک های نعوظ و  نعوظ ناقص مطالعه نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *