شنبه، ۱۹ خرداد ۹۷ - ۰۷:۱۰
پورنوگرافی

همه چیز در رابطه با پورنوگرافی : بهتر است همین ابتدا بدانیم که پورنوگرافی یک صنعت کثیف به شمار می رود که سبب می…

همه چیز در رابطه با پورنوگرافی : بهتر است همین ابتدا بدانیم که پورنوگرافی یک صنعت کثیف به شمار می رود که سبب می شود مشکلات روحی برای افراد به وجود بیاورد. متاسفانه برخی بدون آگاهی گرفتار چنین موضوعاتی می شوند و تاثیرات منفی را در خودشان ایجاد می نمایند که قطعا آسیب های جدی را برایشان رقم خواهد زد.

در پورنوگرافی که روزانه زمان های طلایی بسیاری از افراد را مورد هدف قرار داده مواردی مثل بزرگ نمایی ها، لحظه های پی در پی ،اندام های خشن، صداهای ساختگی و سکوتهای جذاب و … دیده می شود. این موارد در پورنوگرافی بسیار دیده می شود و در دنیای امروزه این نگاه های هرزه یک معضل بزرگ و جدی برای جامعه به شمار می روند تا جایی که در مواردی عوارض جدی و غیر قابل جبران آن را دیده ایم.

این صنعت آلوده توانسته است در جنس های زن و مرد تاثیرات منفی و متفاوتی را ایجاد کند و گرایش به سمت استفاده از چنین محصولاتی برای هر دو جنس هیچ چیزی جز پوچی را به همراه نخواهد داشت.

بزرگ نمایی در صنعت پورنوگرافی

یکی از مواردی که در پورنوگرافی بسیار واضح نشان داده می شود ، حالت اغراق و بزرگ نمایی است. افرادی که از این محصول ها استفاده می کنند نمی توانند از زمان درک واقعی و صحیحی را داشته باشند چون قطعا ثانیه ها در این فیلم چند برابر شده و حتی یک صحنه کوچک خیلی بزرگ و اغراق آمیز دیده می شود و در واقع اشیاء و اجسام و … در دنیای واقعی از آنچه که در این فیلمها وجود دارد کوچک تر می باشند.

افرادی که از این فیلم ها استفاده می کنند و به تماشای آن ها می پردازند در دنیای واقعی خود انتظارهای غیرواقعی را از همسرانشان دارند و به مقایسه می پردازند که در نهایت این مقایسه هیچ چیز جز حقارت را برایشان به همراه نخواهد داشت.

یکی از بازیگران مشهور این صنعت که سالیان سال جوان ها و نوجوان های زیادی را فریب داده حالا به حالتی گوشه گیر و منزوی تبدیل شده است و او با حسرت از آرزوهای انسانی اش یاد می کند. اما نکته ی جالب است که این بازیگر ویژگی های مثل مهربانی ، فداکاری و… را به عنوان ویژگی های همسر مورد علاقه ی خود می دارند و در نهایت اعتراف می کند که در چنین صنعتی نمی توان کسی را پیدا کرد که چنین ویژگی های داشته باشد.

حالا با نگاهی دقیق تر متوجه می شویم که یک بازیگرپورن اینگونه به آخر خط می رسد حالا چه بر سر افرادی می آید که فریب چنین صنعتی را می خورند؟

تماشای فیلمهای پورن و عوارض آن

افرادی که به مشاهده فیلم های پورنو و تصاویر می پردازند، بر روی حافظه و میزان یادگیری هایشان نیز تاثیراتی خواهد گذاشت.حتی کسانی که این فیلمها را چند بار (۳ تا ۴) مشاهده می کنند نمی توانند در دنیای واقعی با آنچه در اختیارشان است کنار بیایند. چون مداوم به سراغ تخلیات می روند و قدرت رویارویی با واقعیت را ندارند. انها می توانند دست به اقداماتی بزنند که روح و روان آن ها را تحت تاثیر قرار میدهد.

یکی دیگر از بازیگران فیلم های پورنوگرافی که از بیماری HIV خود پرده برداشته اینگونه می گوید:چیزی که در این صنعت آموخته ام این است اگر کاری را که از من می خواهند انجام ندهم شخص زیباتر و جوان تری قطعا انجام خواهد داد.

اعتیاد به پورنوگرافی

همه چیز در رابطه با پورنوگرافی : هرزه نگاری یکی از مواردی می باشد که می تواند در رابطه بین همسران و حتی خانواده ها اختلال های را ایجاد کند و آرامش را بهم بزند. همسرانی که هر دو اعتیاد به فیلم های -پورن دارند ، به مروز زمان از یکدیگر فاصله می گیرند و رابطه بین آن ها نیز هر روز سردتر خواهد شد. فراموش نکنید که سازندگان این فیلم ها به خوبی می دانند که چه کارهای را انجام بدهند تا هر دو جنس را درگیر این فیلم ها و اعتیاد به آن ها نمایند.

دو دانشمند علوم اعصاب دانشگاه تگزاس اینگونه می گویند که مشاهده چنین فیلم های می توانند سبب تغییرات آناتومیک در عملکرد مغز و شبکه ارتباطی عصب ها شوند.

شما کمتر کسی را مشاهده خواهید کرد که به سراغ ترک اعتیاد فیلم این صنعت برود ولی انسان ها با اراده ی که دارند و همچنین می توانند با تفکر در رابطه با زندگی افرادی که در این صنعت بوده اند و تحقیق در این رابطه ، به خودشان کمک کنند و واقعیت و حقایق را برای خود روشن نمایند تا به سراغ استفاده از چنین صنعت پوچی نروند. هیچ چیز جز اراده و آگاهی نمی تواند افراد را نجات بدهد.

عوارض و آسیب های پورنوگرافی

تماشای فیلم های پورنو برای اقایان می تواند  تنبل نمودن سیستم پاداش مغز را به دنبال داشته باشد و البته هزاران عوارض دیگر که قطعا بروز مشکلات جدی را برای آنها رقم می زند.

مشتریان فیلم های پورنو

همه چیز در رابطه با پورنوگرافی : معمولا خانم های که در کشورهای مختلف به عنوان مشتریان فیلمهای پورنو هستند نمی توانند آن چیزی را که در واقعیت می خواهند ، در اختیار داشته باشند یا اینکه برای بدست آوردنشان باید عوارضی در شوهرانشان به وجود بیاید.

این دسته خانم ها در نگاه مردان تنها مثل یک کالا هستند که دست به دست می شوند و هیچ ارزش دیگری ندارند و همین افرادی که در فیلم های پورنو حضور دارند تنها مثل یک موم هستند که در دست کارگردان ها و تولیدکنندگان قرار می گیرند و باید آن کاری را انجام بدهند که به آن ها دستور داده می شود.

با روزباتو همراه شوید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *