پنج شنبه، ۰۳ اسفند ۹۶ - ۰۹:۱۴
معاینه پرده بکارت

معاینه تشخیص پارگی پرده بکارت توسط خودمان : خانم های زیادی به دلایلی حاضر نمی شوند که برای معاینه پرده بکارت به پزشک مراجعه…

معاینه تشخیص پارگی پرده بکارت توسط خودمان : خانم های زیادی به دلایلی حاضر نمی شوند که برای معاینه پرده بکارت به پزشک مراجعه کنند و گاهی دیده شده که موجب ایجاد ناراحتی های در آنها و افسردگی شان شده است . ولی کافی است بدانید که شما خودتان می توانید اینکار را انجام بدهید اما به تنهایی اینکار شدنی نیست و اگر اشتباهی صورت بگیرد می تواند به پرده آسیب وارد کنید.

برخی فکر می کنند که پرده بکارت درون واژن است اما اینگونه نیست و این پرده به عنوان بخش خارجی جسم بوده و به صورت دقیق روی قسمت ورودی واژن قرار گرفته است.

روش معاینه

اگر خودتان میخواهید اینکار را انجام بدهید باید بدانید هر گونه سهل انگاری از جانب شما می تواند به پرده آسیب وارد کند پس سعی کنید برای معاینه خودتان اقدام نکنید و نزد پزشک بروید.

یک گوشی تلفن همراه دوربین دار با فلاش داشته باشید و روی یک سطح صاف بنشینید و سپس حدودا ۴۵ درجه باید بالاتنه خود را به سمت عقب ببرید به نوعی که سطح صاف و کمر شما با هم در یک سطح صاف قرار داشته باشند.

با انگشتان دست(انگشت شصت و اشاره یا انگشت میانی دستانتان و شصت)، دو لبه پایین آلت (جایی که خون قاعدگی از آن بیرون می آید) را به اندازه یک تا دو سانت( البته این میزان به سایز شما بستگی داشته است) باز نمایید و با دست دیگرتان سعی کنید عکس بگیرید (حتما فلاش باید روشن باشد تا به خوبی مشخص گردد).

دقت کنید حتما نیازی نیست عکس را از فاصله نزدیک بگیرید چون قطعا کیفیت خوبی نخواهد داشت. چند بار عکس گرفتن را ادامه بدید تا یک عکس خوب و باکیفیت بگیرید.

بعد عکسی را که گرفته اید با عکس زیر مقایسه نمایید تا بدانید نوع پرده بکارت شما چیست. رنگ پرده بکارت ببا توجه به رنگ پوست است و متفاوت می باشد.

پارگی پرده بکارت

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *