چهارشنبه، ۲۷ دی ۹۶ - ۱۱:۳۴
اعدام جوان افغان به جرم تجاوز به دختر ایرانی

اعدام جوان افغان به جرم تجاوز به دختر ایرانی : بنابر گزارش روزنامه شرق به نقل از روزباتو یک جوان افغانی دختر ایرانی را …

اعدام جوان افغان به جرم تجاوز به دختر ایرانی : بنابر گزارش روزنامه شرق به نقل از روزباتو یک جوان افغانی دختر ایرانی را  در جوی آب مورد تجاوز قرار داده است که محکوم به اعدام ، ده سال حبس و شلاق شده است.

تعرض به دختر جوان

ماه ها قبل پدری به ماموران این چنین گفته است که دخترم برای میهمانی به بیرون رفته بود ولی در راه بازگشت به خانه مورد تجاوز جوانی قرار گرفته است.بنابر گفته دختر جوان ، حوالی ساعت ۸ شب وقتی از اتوبان باقری عبور می کرده است از فضای سبز کنار اتوبان مورد حمله جوانی قرار گرفته و جوان او را به جوی آب انداخته و مورد تجاوز قرار داده است. دختر جوان اینگونه گفته است که جوان به شدت او را کتک زده و دیگر توانی برای مقاومت نداشته است. طی این شکایت و تایید پزشک قانونی بر تجاوز ، ماموران تلاش خود را برای یافتن متهم آغاز کردند.

اما بعد از آن پدر دختر مجددا به ماموران مراجعه کرده و می گوید که یکی از همسایه گان نیز پس از فهمیدن ماجرا که چه بلایی بر سر دخترم آمده ، اینگونه گفته که برای خواهرش هم اتفاقی مشابه رخ داده ولی تعرضی صورت نگرفته چون خواهرش موفق به فرار شده است و به همین دلیل شکایت نکرده اند. ماموران پس از این ماجرا پی بردند که شاید این تعرض ها به صورت زنجیره ی باشد ولی بعد از مدتی بار دیگر  پدر دختر به ماموران مراجعه کرد و مدعی شد که جوان معترض را شناسایی کرد. او اینگونه می گوید از روزی که به دخترم تعرض شده در اطراف آن محیط پرسه می زدم شاید بتوانم ردی از فرد پیدا کنم تا اینکه پسری را دیدم که دخترم مشخصاتی شبیه او گفته بود. وقتی دیدم پسر قصد دارد برای دختر دیگری مزاحمت ایجاد کند به او متعرض شدم و جوان پا به فرار گذاشت او را تعقیب کردم تا دیدم به کارگاهی رفت ولی ادرسش را می دانم . ماموران به محل رفتند و پسر جوان را بازداشت کردند.

پس از آن جوان به تعرض اعتراف کرد و در پایان جلسه از  دختر نوجوان و پدر و مادرش طلب ببخش کرد ولی دختر جوان اینگونه گفت که به دلیل آسیب های که دیده ام مرتب به دکتر می روم اما هنوز خوب نشده ام و متهم را نمی بخشم. با پایان جلسه رسیدگی ، پسر افغان به اعدام ، ده سال حبس و شلاق محکوم گردید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *