چهارشنبه، ۱۵ فروردین ۹۷ - ۱۲:۰۶
دعای چشم زخم

دعای چشم زخم + دعای خیلی قوی برای دفع زخم چشم : برای دفعه زخم چشم و چشم زخم، دعاهای وجود دارد که شما…

دعای چشم زخم + دعای خیلی قوی برای دفع زخم چشم : برای دفعه زخم چشم و چشم زخم، دعاهای وجود دارد که شما می توانید آن را قرائت نمایید. اگر می خواهید از چشم زخم در امان باشید اول از هر چیزی نیت کنید و رو به قبله بنشینید و در مکانی پاک و رعایت کامل طهارت ، ۲ رکعت نماز بخوانید و سوره مبارک و شریف کافرون و نصر و توحید را تلاوت نمایید.

این دعاها برای مصونیت از چشم زخم ،دعای دفع چشم زخم ، باطل شدن چشم و نظر ، دفع و ابطال چشم زخم ، دفع و دور شدن نظر بد ، رفع و دور شدن چشم زخم و … بسیار موثر هستند.

دعا برای دفع و جلوگیری از چشم زخم

اگر می خواهید از چشم زخم در امان باشید و از آن جلوگیری کنید پیش از اینکه از منزل خارج شوید ، معوذتین  را بخواند که هیچگاه در مقابل چشم دیگران قرار نمی گیرد.

تعویذی که در مفاتیح الجنان ،حاج شيخ عباس قمی (ره) آمده است و منقول است از امام علی ع را تلاوت نماید که بسیار مجرب است و در دفع چشم زخم بسیار با تاثیر می باشد.

تعویذ : بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظيمِ عَبَسَ عابِسٍ وَ شَهابَ قابسٍ حَجَرَ يابِسٍ رَدَدْتُ عَيْنَالعايِنِ عَلَيْهِ مِنْ رَاءْسِهِ اِلى قَدَمَيْهِ اَخَذَ عَيْناهُ قابِضٌ بِكِلاهُ وَ عَلى جارِهِ وَاَقارِبِهِ جِلْدُهُ دَقيقٌ وَ دَمُهُ رَقيقٌ وَ بابُ الْمَكْرُوهِ تَليقُ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرى مِنْ فُطُورٍ ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ اِلَيْكَ الْبَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسيرٌ.

چشم زخم

دعای چشم زخم + دعای خیلی قوی برای دفع زخم چشم : هر زمانی که حس کردید در معرض چشم زخم دیگران می باشید یا می خواهید خودتان را از چشم دیگران در امان بگذارید یا چشم نخورید سه بار بگویید : ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم . ان شاءالله که بر روی شما اثری نخواهد داشت.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *