چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۹۶ - ۰۲:۲۷
ماسک سفید کننده صورت

ماسک سفید کننده صورت : اگر می خواهید از ماسک های متنوع برای سفید شدن پوست صورت خود استفاده کنید نیازی نیست که…

ماسک سفید کننده صورت : اگر می خواهید از ماسک های متنوع برای سفید شدن پوست صورت خود استفاده کنید نیازی نیست که حتما هزینه زیادی برای آن صرف نمایید بلکه به وسیله موادی که در منزل شما وجود دارد می توانید اقدام به تهیه ماسک سفید کننده صورت نمایید.

ماسک بادام

بهترین ماسکی که قصد معرفی آن را به شما داریم ، ماسک بادام است. این ماسک جز بهترین ماسک های است که می تواند در رنگ پوست شما تاثیرات خوبی داشته باشد.

اگر می خواهید از این ماسک استفاده کنید کافی است ۳ تا ۴ عدد بادام و مقداری شیر را تهیه نمایید و برای استفاده از این ماسک در هنگام صبح حدود سه تا چهار عدد بادام را در اندکی شیر بخیسانید. شب بادام ها را در شیر له کنید و پس از به دست آمدن خمیر نرمی ، آن را روی صورتتان بمالید و اجازه دهید تا صبح باقی بماند. پس از اینکه بیدار شدید با آب سرد صورت خود را به خوبی بشوید. اگر می خواهید تاثیر خوبی از این ماسک را مشاهده کنید باید برای ۲ هفته ، هر روز این ماسک را استفاده نمایید.

البته توصیه می شود که بجای استفاده از ماسک های نامعتبر ، ماسک های خانگی و طبیعی استفاده کنید که نتایج بهتری برای شما به همراه خواهند داشت. برای پوست های خشک هر روز و برای پوست چرب ۲ بار در هفته استفاده از ماسک بادام توصیه می شود.

شفافیت پوست و صاف شدن آن

ماسک آرد نخود یکی از بهترین ماسک ها برای این مورد است. کافی است این مواد را تهیه کنید و سپس از دستور العمل زیر استفاده کنید تا نتیجه آن را به خوبی مشاهده نمایید.

  • آرد نخود(یک قاشق غذاخوری)
  • آب لیمو ترش(یک قاشق غذاخوری)
  • زردچوبه(یک قاشق چای خوری)
  • گلاب به میزان کافی برای مخلوط کردن

ماسک آرد نخود

دستور العمل : باید همه ی موارد فوق را با یکدیگر ترکیب نمایید تا یک خمیر خوب حاصل گردد و خمیر را بر روی صورت خود بمالید و اجازه دهید خشک شود و بعد به وسیله آب سرد به خوبی بشویید تا تاثیرات شگفت انگیز آن را مشاهده نمایید.

لینک های مرتبط : ماسک روشن کننده پوست

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *