سه شنبه، ۱۹ دی ۹۶ - ۰۴:۵۸
درمان لک صورت با طب سنتی

تا حالا با جمله های معروفی مثل هزینه ها برای تو میشه یا از این بعد همه هزینه ها واسه تو یا …. روبرو…

تا حالا با جمله های معروفی مثل هزینه ها برای تو میشه یا از این بعد همه هزینه ها واسه تو یا …. روبرو شده اید ؟ تا حالا به این موضوع فکر کردید که چطور یک کلیپ می تونه داخل فضای اینستاگرام به یکبار پخش بشه و طرف سریعا معروف بشه. قدیما این طور نبود که برنامه ی مثل اینستاگرام یا تلگرام وجود داشته باشد و ادم ها برای اینکه معروف بشن باید کلی سختی را تحمل می کردند تا در آخر دکتر یا مهندس یا  مخترع و یه ادم خاص بشن .

جالبه بدونید امروزه افرادی در اینستاگرام وجود دارند که انگار جز کلیپ ضبط کردن کاره دیگه ی در زندگی روزمره شون ندارند و روزانه اینقد کلیپ و عکس از خودشون می گیرن و پخش می کنند که اکثرا داخل هر صفحه ی که شما سری بزنید حداقل یه کلیپ از اون افراد مشاهده می کنید.

شاخ های ایستاگرام

واقعا چرا باید به برخی از افراد این صفت را نسبت بدهیم و چه معنی دارد که ما اینقد این افراد را فالوو کنیم تا میزان فالوورهای آنها آنقدر زیاد شود که آنها به خودشان صفت شاخ بدهند. آیا واقعا فقط ایرانیان هستند که در این شبکه ها شاخ مجازی دارند یا در دیگر کشورها هم این چنین است؟

قطعا بهتر است شرایط و میزان فرهنگ در جامعه ما به گونه ی تبدیل شود که هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی افرادی واقعا به عنوان الگو در زندگی ما باشند که کار مهمی کرده باشند و حداقل در طول زندگیشان یک خدمت مفید به جامعه  کرده اند چرا که در ایران ما بازیگران ، ورزشکاران ، پزشکان ، هنرمندان و متخصصان زیادی داریم که سعی می کنند همواره در خدمت رسانی به ملتشان باشند.

درمان لک صورت با طب سنتی

اگر کمی در خودمان نگرش های مثبتی و تغییراتی ایجاد کنیم و هر کسی را فالوو نکنیم شاید بتوان از این موضوع پیشگیری کرد و آنها به خودشان لقب شاخ های مجازی ندهند.

کاربران عزیز می توانید لینک های زیر نیز مطالعه کنید:

همه هزینه ها برای تو میشه

همه هزینه ها

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *