چهارشنبه، ۱۵ فروردین ۹۷ - ۰۲:۴۳
کشور گرجستان

آشنایی با کشور گرجستان و مناطق دیدنی آن : اگر مقصد گردشگری خود را کشور گرجستان قرار داده اید بهتر است کمی با مناطق…

آشنایی با کشور گرجستان و مناطق دیدنی آن : اگر مقصد گردشگری خود را کشور گرجستان قرار داده اید بهتر است کمی با مناطق دیدنی آن آشنا شوید تا بتوانید از این سفرتان لذت ببرید.

گرجستان یکی از کشورهای می باشد که در شرق دریای سیاه قرار گرفته و جز زیباترین و بهترین کشورها به شمار می رود. شما از تنوع آب و هوای در کشور گرجستان قطعا شگفت زده می شوید و رشته کوه های که بین گرجستان و روسیه قرار گرفته اند مانند سدی در برابر سرمای زیاد عمل می کنند.

در این کشور زیبا شما می توانید قشنگ ترین و جذاب ترین سواحل را مشاهده کنید. در منطقه آجارا ، گلستانی مشهور وجود دارد که تنوع گیاهان متعددی در آن به چشم می خورد.

گرجستان

گرجستان و دیدنی های آن

مناطق ساحلی گرجستان : یکی از قسمت های که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت گرجستان جذب می کند سواحل سحرآمیز و جذاب آن است. برخی بر این باورند که می تواند شنا کردن در این سواحل و آفتاب گرفتن روی سواحل شنی ، برای درمان بیماری های مفید باشد.

سواحل زیبای گرجستان

سواحل گرجستان

شهر سنگی اوپلیستیخه: این شهر به عنوان اولین شهر سنگی جهان است که در این محوطه باستانی مهم ترین آثار باقی مانده از دین پیکانیزم وجود داشته است.

شهر سنگی

دیدنی های گرجستان

گردشگری

مسیر تفلیس- باتومی کوه های قفقاز را اگر برای اولین بار ببنید قطعا از این همه زیبایی شگفت زده می شوید چرا که کوه های زیبا، خورشید و منظره حیرت انگیزی زیبایی خاصی به این مسیر داده است.

آشنایی با کشور گرجستان

دیدنی های گرجستان

  • پارک ملی توشتی (Tusheti)
  • بازارهای سنتی
  • زیبا ترین سواحل دریای سیاه

مردم کشور گرجستان به بهانه های مختلفی جشن های متنوعی می گیرند و البته مهمان نوازی آنها نیز مشهور است چرا که به محض آشنایی با شما به گونه ی رفتار می کنند که گویی اعضای خانواده آنها هستید.

کشور گرجستان

آشنایی با کشور گرجستان

شهر تفلیس از دیدنی ترین قسمت های گرجستان است که رودخانه و پارک های بی نظیری را در آن مشاهده خواهید کرد و عبور رود از آن چشم اندازی بی نظیری را به وجود آورده است

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *