پنج شنبه، ۱۴ دی ۹۶ - ۰۵:۵۳
هضم سریع غذا

هضم سریع غذا : امروزه روش های متعددی وجود دارد که به شما کمک می کند تا هضم غذاهایتان راحت تر انجام شود.آب ،…

هضم سریع غذا : امروزه روش های متعددی وجود دارد که به شما کمک می کند تا هضم غذاهایتان راحت تر انجام شود.آب ، چایی سبز، دم نوش ها و … از جمله مواردی هستند که می توانند در هضم سریع غذا موثر باشند.اگر شما هم در هضم غذاهاتان دچار مشکل هستید می توانید ادامه این پست را به دقت مطالعه نمایید:

آب

آب از دسته مواردیست که برای درمان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و واقع در تامین آب مورد نیاز بدن به عنوان یکی از عامل های اصلی می باشد. اگر شما در هضم غذاهایتان دچار مشکل هستید و بعد از غذا در معده خود احساس سنگینی می کنید می توانید پس و بعد  از غذا آب بنوشید و اصلا در حین غذا آب میل نکنید. شما با خوردن آب پیش و بعد از غذا سبب می شوید که آنزیم های که در زمان غذا خوردن ترشح می شوند رقیق نگردند و مشکلی برای گوارش غذا وجود نیاید.فراموش نکنید که آب می تواند سبب کم شدن حالت تهوع در خانم های باردار شود.

هضم سریع غذا

چایی سبز

در بسیاری از موارد چایی سبز برای دفع سموم از بدن و همچنین برطرف کردن مشکلات گوارشی توصیه می شود. البته بر اساس تحقیقات انجام شده برای کاهش وزن و حذف چربی های بدن می توان از چایی سبز نیز استفاده نمود.با مصرف چایی سبز می توانید با دریافت آنتی اکسیدان به بهبود گوارش بدنتان کمک نمایید.همیشه توصیه می شود که هیچ چیزی را بیشتر از حد معمول مصرف نکنید.

هضم سریع غذا

دم نوش ها

امروزه خوشبختانه دم نوش های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا بعد از غذا احساس سنگینی نکنید. البته این دمنوش ها در هضم سریع غذا نیز بسیار موثر می باشند که می توان به دمنوش مریم گلی ، نعنا، بابونه ، آویشن ، شاه پسند و بادیان رومی اشاره نمود.در چنین مواردی می توانید از عطارها نیز مشورت های لازم را دریافت نمایید.

هضم سریع غذا

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *