سه شنبه، ۲۶ دی ۹۶ - ۰۹:۵۲
رشد سریع ناخن

رشد سریع ناخن : تعدادی از افراد همیشه از این موضوع ناراحت می باشند که چرا ناخن هایشان رشد سریعی ندارند.باید بدانید داشتن ناخن…

رشد سریع ناخن : تعدادی از افراد همیشه از این موضوع ناراحت می باشند که چرا ناخن هایشان رشد سریعی ندارند.باید بدانید داشتن ناخن های زیبا ، یکی از مسائل مهمی است که در زیبایی به شمار می رود.در صورتی که ناخن هایتان رشد مناسبی نکرده باشند شما در مانیکور کردن آنها کمی با مشکل روبرو خواهید شد. پس سعی کنید در صورت چنین مشکلاتی از روش های رشد سریع ناخن استفاده نمایید.

استفاده از دستکش

متاسفانه برخی از خانم ها زمانی که از مواد شوینده  یا مایع های ظرفشویی استفاده می کند ، دستکش نمی پوشند. دفت کنید این مواد می تواند بر روی رشد ناخن های شما تاثیر بگذارند . اگر می خواهید همیشه ناخن های سالمی داشته باشید در زمان استفاده از این گونه مواد دستکش را فراموش نکنید.

مصرف پروتئین

مصرف پروتئین را در برنامه های غذایی خودتان حتما جای بدهید. در مینای ناخن ، مقداری کراتین و پروتئین وجود داشته است. شما می توانید با مصرف پروتئین با یک تیر دو نشان بزنید ؛ اول اینکه به معده تان کمک کنید و دوم در سلامت ناخن هایتان تاثیر فراوانی ایجاد کنید. شما می توانید با خوردن غذاهای سالم و پروتئین ها همیشه سلامت و تندرست بمانید.

گوشت ، تخم مرغ ، عدس ، لوبیا را در برنامه غذایتان بگنجانید.

روغن زیتون

همیشه به افرادی که می خواهند به رشد ناخن هایشان کمک کنند توصیه می شود که از روغن زیتون استفاده کنند بدین صورت که پیش از اینکه هر شب بخوابند ، دست ها و ناخن هایشان را با مقدار کمی از روغن زیتون ماساژ بدهند. ماساژ این روغن سبب می شود که ناخن ها همواره مرطوب بمانند و البته شکننده و خشک هم نشوند.

رشد سریع ناخن

سیر درمانی

شاید در نگاه اول از خودتان پرسیده باشید که سیر چه ربطی به ناخن دارد ولی لازم است بدانید که ناخن ها آب سیر را جذب خود می کنند و از درون تغذیه می شوند. برای اینکار می توانید سیر را رنده کنید و در هفته یک بار یا دو بار روی ناخن هایتان بمالید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *