شنبه، ۰۹ دی ۹۶ - ۰۵:۲۵
شکم تخت با سماق

شکم تخت با سماق : موضوع تناسب اندام یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که هرفردی در زندگی خود به آن دقت می کند…

شکم تخت با سماق : موضوع تناسب اندام یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که هرفردی در زندگی خود به آن دقت می کند و در صورتی که بسیار چاق یا بسیار لاغر باشد سعی می کند خود را به تناسب برساند. قطعا داشتن شکم برای ما آزاردهنده خواهد بود و زیبایی اندام مان را به خطر خواهد انداخت.برای اینکه شکمی تخت داشته باشیم می توانیم از روش های مختلفی استفاده کنیم که شامل موادغذایی ، ورزش و …هستند.

مواد غذایی که می توانند در شکمی تخت به شما کمک کنند شامل جو دو سر ، بادام و آجیل،  پودر پروتئین، روغن زیتون، توت ، تخم مرغ ، حبوبات ، ماهی و گوشت بدون چربی ،سبزیجات سبز رنگ ، غلات ، کره بادام زمینی، لبنیات ، آواکادو می باشد .

تاثیرات سماق در داشتن شکمی تخت

علاوه بر مواردی که در قسمت فوق بیان کرده ایم اگر می خواهید شکم تختی داشته باشید می توانید از سماق استفاده نمایید.سماق به شما کمک می کند تا چربی های اضافی در شکم تان از بین برود و در نهایت به تناسب اندامتان برسید. برای این مورد کافی است پس از هر وعده غذاییتان نصف قاشق سماق را به همراه آب میل نمایید. با این کار شما موجب می شود که چربی غذا گرفته شود و کم کم تغییرات را در شکمتان احساس می کنید البته لازم است بدانید تاثیر این ماده بر روی بدن افرادهای مختلف، متقاوت می باشد.

شکم تخت با سماق

نباید انتظار داشته باشید که به یکباره تمامی چربی های شکمتان از بین برود. توصیه می شود سماق را خودتان از عطاری بگیرید و بکوبید و حتما باید سماق طبیعی باشد.

سماق تازه سمی بوده و حتما باید سماق خشک را مصرف نمایید. همواره پیشنهاد می شود که در مصرف هیچ چیز زیاده روی نکنید برای  سماق نیز همین گونه می باشد چون سبب مسمومیت خواهد شد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *