چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۹۶ - ۱۱:۱۳
گراس

عوارض گراس : گراس در واقع همان حشیش بوده که تولید آن از گیاه شاهدانه است ولی در اصل کارایی و کیفیت آن مانند…

عوارض گراس : گراس در واقع همان حشیش بوده که تولید آن از گیاه شاهدانه است ولی در اصل کارایی و کیفیت آن مانند حشیش بوده است. امروزه افرادی بسیاری از می بینیم که اعتیاد به حشیش داشته اند و چیزی از مشکلات و عوارض آن نمی دانند. گاهی بسیاری از معتادان می گویند که ناخواسته گرفتار اعتیاد به حشیش شده اند یا گاهی فریب دوستانشان را خورده اند. در نهایت ما باید میزان سطح اگاهی خودمان را به گونه ی بالا ببریم تا بتوانیم در رهایی آنها از دام اعتیاد ، کمکی کرده باشیم.

آیا حشیش از گیاه درست می شود؟

همانطور که اشاره کرده ایم حشیش از گیاه شاهدانه تولید می شود که گیاه و برگ خشک شده شاهدانه است و متاسفانه افرادی زیادی از آن استفاده می کنند که مشکلات و عوارض زیادی داشته است.

برخی از افراد اینگونه فکر می کنند که اگر از حشیش استفاده کنند دچار عوارض جدی نخواهند شد ولی متخصصان در این باره می گویند که مصرف گراس یا حشیش سبب می شود فرد کم کم عقلش را از دست بدهد و دچار توهم شود.

گراس

عوارض گراس یا حشیش چیست؟

این مواد عوارض زیادی داشته است و در صورتی که فرد اعتیاد به گراس داشته باشد ممکن است دچار بیماری های مانند دیوانگی یا جنون شود و فراموش نکنید که عوارض آن کمتر از تریاک نیست.

افرادی که زمینه این گونه بیماری ها را داشته باشند ممکن است پس از مدتی مصرف ، عقلشان را از دست بدهند و به دلیل اینکه پس از مصرف به عالم هپروت می روند از چنین وضعیتی خوششان می آید مثلا در کنار خیابان ایستاده اند فکر می کنند در بهشت هستند یا کنار ساحلند و پس از اینکه عادت کردند که در مدت طولانی مصرف کنند ، حتی بعد از یک بار مصرف به آنها حالت جنونی دست می دهد و حرفی های بی ربط می زنند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *