شنبه، ۱۳ آبان ۹۶ - ۱۲:۰۴
قهوه سبز

حتما شما هم این روزها در مورد قهوه سبز و معجزه لاغری آن مطالبی را زیاده شنیده اید و دوست دارید بدانید که…

حتما شما هم این روزها در مورد قهوه سبز و معجزه لاغری آن مطالبی را زیاده شنیده اید و دوست دارید بدانید که چگونه می توانید با قهوه سبز یک شبه لاغر شوید… در همین ابتدا لازم است بدانید اغراق در هر چیزی درست نیست و باید موضوع را به صورت ریشه ی و علمی بررسی کرد.

قهوه سبز چه خواصی دارد؟

اگر قهوه سبز به صورت معقول و متناسب مصرف شود می تواند فواید زیادی را به دنبال داشته باشد ، یکی از مهم ترین خواصی که برای قهوه سبز مصرف می شود کاهش اشتها است.در قهوه سبز کافئین وجود دارد و متابولیسم بدن با مصرف قهوه سبز بالا می رود و همین موضوع سبب چربی سوزی می شود به همین دلیل قهوه سبز را به عنوان یکی از مواردی می شناسند که می تواند به کاهش وزن کمک کند البته اگر قهوه سبز به صورت منطقی مصرف شود و حد مصرف در آن رعایت گردد. هیچ گاه انتظار نداشته باشید که با مصرف یک مواد چندین کیلو در یک زمان کوتاه کمک کنید.

قهوه سبز و فواید آن

قهوه سبز بجز کاهش وزن خواص دیگری نیز دارد که می توانیم آن را نوعی آنتی اکسیدان قوی نیز دانیم. تحقیق های زیادی صورت گرفته می شود که نشان میدهد این آنتی اکسیدان می تواند به تنظیم فشار خون کمک کند و همچنین قهوه سبز تا حدودی می تواند برای کاهش کلسترول و دفع صفرا به بدن کمک کنید و این نوشیدنی به مقاومت نسبت به انسولین و کنترل قند خون کمک می کند.

البته باید بدانید که قهوه سبز موجب می شود برخی از قندها جذب نشوند و همین موضوع می تواند موجب عدم ورود انرژی زیاد به بدن شود و لاغری ایجاد شود. تمامی مواردی که در مورد قهوه سبز گفته می شود نیاز دارد که تحقیقات و مطالعات بیشتری بر روی انها صورت بگیرد.

 

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *