یکشنبه، ۰۵ آذر ۹۶ - ۱۲:۴۰
حامد ژاله

حامد ژاله کیست ؟ متاسفانه خبری که اخیرا منتشر شده بود که سبب ناراحتی بسیاری از ورزشکاران و مردم شد ، خبر فوت قهرمان…

حامد ژاله کیست ؟ متاسفانه خبری که اخیرا منتشر شده بود که سبب ناراحتی بسیاری از ورزشکاران و مردم شد ، خبر فوت قهرمان دوچرخه سواری کشورمان حامد ژاله بود.حامد ژاله یکی از بهترین ورزشکارانی بود که همیشه سعی بر بدست آوردن مدال های افتخار برای ایران داشته است و برای بدست آوردن موفقیت در عرصه دوچرخه سواری تلاش های زیادی نموده بود.

او که به قصد تمرین به آزاد راه قزوین – کرج رفته بود به علت سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

بیوگرافی حامد ژاله

حامد ژاله در سال ۱۳۵۵ در شهر قزوین متولد شد و در دوران جوانی عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران بوده و در مسابقات مختلفی حضور داشت همچنین علیرضا ژاله رئیس کمیته کوهستان فدراسیون دوچرخه سواری ایران برادر وی است .او از جمله افرادی بود که به دوچرخه سواری علاقه بسیاری داشت و پس از طی کردن دوران جوانی بازهم از علاقش فاصله نگرفت و برای کسب افتخار در ایران تلاش های بسیاری را نمود و در تیم پیشکسوتان دوچرخه سواری حضور پیدا کرد.

در همین دوران حامد ژاله خود را برای حضور در پیشکسوتان در فرانسه آماده می کرد که در بزرگراه کرج – قزوین در حال تمرین بود. او که جز یکی از قهرمانان اسبق تیم ملی دوچرخه سواری بود در تصادفات زنجیره که در آزادراه قزوین-کرج اتفاق افتاد ، دار فانی را وداع گفت و به رحمت ایزدی پیوست.

حامد ژاله

نشسته از سمت چپ – نفر دوم شادروان حامد ژاله

علت مرگ  این ورزشکار عزیز کشورمان برخورد یک پراید به وی بود. در آن روز در ازادراه چند خودرو سواری با یکدیگر نیز تصادف کرده بودند که چند نفر مصدوم نیز وجود داشت ولی تنها کسی که در آن حادثه جان داد قهرمان ژاله بود.

حامد ژاله

در صورتی که می خواهید روزانه از جدیدترین و متنوع ترین مطالب و اخبارها آگاهی داشته باشید با روزباتو همراه شوید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *