شنبه، ۲۷ آبان ۹۶ - ۱۲:۱۹
آزاده نامداری

آزاده نامداری جز یکی از بازیگرانی است که این روزها حواشی های زیادی در مورد آن وجود دارد و سرتیتر بسیاری از خبرها…

آزاده نامداری جز یکی از بازیگرانی است که این روزها حواشی های زیادی در مورد آن وجود دارد و سرتیتر بسیاری از خبرها شده است به گونه ی که حتی در برخی از رسانه های خارجی نیز از وی خبرهای دیده شده است.

مدت ها پیش عکس های از خانم نامداری در فضای مجازی دست به دست شد که ایشان را در پارکی در سوییس نشان میداد و همین موضوع سبب شد تا بسیاری از طرفداران دیگر مانند سابق وی را دوست نداشته باشند و البته با واکنش های متفاوتی نیز روبرو شود.این موضوع بعد از جدایی  خانم نامداری از همسر سابقش بسیار خبر ساز شد.

اما هنوز با اینکه زمان زیادی از این حاشیه ها نگذشته است باز هم شایعه ها دست از این موضوع برنداشته اند و هر روز خبرهای جدید به گوش می رسد تا اخرین شایعه که نشان میدهد خانم نامداری خودکشی است . برخی از منابع غیررسمی نیز اعلام کرده بود که عامل انتشار فیلم و عکس خانم نامداری دستگیر شده است ولی هنوز خبری تایید نشده است.

خبرها اینگونه حکایت می کنند که خانم نامداری پس از اینکه به ایران آمده است خودکشی کرده است که شایعه است و اصلا این خبر صحت نداشته است. آزاده نامداری پس از اینکه به ایران آمده است پست های جنجالی نیز در فضای مجازی گذاشته است که شاید همین پست ها نیز سبب ساخت حاشیه های مکرر باشند.

در مهر ماه ۱۳۹۴ خانم نامداری با آقای سجاد عبادی ازدواج کرده است و همسر سابق وی آقای فرزاد حسنی بوده که پس از گذشت یک سال در سال ۱۳۹۳ خردادماه به زندگی مشترکان خاتمه داده اند .

حاشیه و شایعه این روزها از مسائلی است که بسیار در فضای مجازی دیده می شود لذا نباید همه ی آنها را جدی گرفت و به آنها توجه کرد زیرا بسیاری از آنها ساخته دست افرادی هستند که جز سوءاستفاده چیزی در ذهن ندارند.

برای خواندن مطالب بیشتر می توانید به لینک خودکشی آزاده نامداری نیز مراجعه نمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *