دوشنبه، ۰۶ آذر ۹۶ - ۱۲:۱۶
درمان سردرد

درمان سردرد با دارچین : سردرد یکی از بیماری های شایعی است که گاهی برای ما ایجاد می شود و در هر سنی ممکن…

درمان سردرد با دارچین : سردرد یکی از بیماری های شایعی است که گاهی برای ما ایجاد می شود و در هر سنی ممکن است به سردرد دچار شوید.بسیاری از سردردها را می توان در خانه و به روش خانگی درمان کرد به جای آنکه از داروهای شیمیایی و گران استفاده نمایید.

دارچین  و درمان سردرد

یکی از مواردی که برای درمان سردرد مفید است دارچین است.شما می توانید دارچین را آسیاب کنید و به آن آب اضافه نمایید تا خمیری حاصل شود و این خمیر را روی پیشانی خود بگذارید تا به سرعت سردردتان آرام شود.

دارچین

درمان سردرد با روش های دیگر

ماساژ با روغن اکالیپتوس : یکی از روغن های که خواص زیادی داشته است روغن اکالیپتوس است. اگر دچار سردرد شده اید می توانید از ماساژ با روغن اکالیپتوس استفاده نمایید،اینکار سبب تسکین درد می شود.

شیر گرم: در زمان های که دچار سردرد می شوید می توانید شیر را گرم کنید و میل نمایید، دقت کنید شیر مخصوصا شیرگاو می تواند در چنین شرایطی بسیار برای شما مفید باشد.

درمان سردرد با عرق دارچین: یکی از بهترین روش های درمان سردرد با عرق دارچین است . شما می توانید عرق دارچین را با آب یا بدون آب میل کنید و برای شیرین شدن آن می توانید از نبات نیز کمک بگیرید.

چایی دارچین : چایی های زیادی هستند که می توانند برای تسکین بسیاری از دردها موثر باشند. چایی دارچین یکی از چایی های است که برای درمان سردردهای موثر است که ناشی از خستگی و استرس هستند.شما برای اینکار یک چایی آماده کنید و پودر دارچین را به آن اضافه نمایید و چند دقیقه ی صبر کنید تا دم بکشد سپس می توانید آن را میل نمایید.

دارچین و شیرگرم:ترکیب دارچین و شیرگرم نیز برای تسکین سردرد توصیه می شود.یک لیوان شیر گرم آماده کنید و یک قاشق چایی خوری پودر دارچین را به آن اضافه نمایید. کم کم متوجه تسکین درد سردردتان خواهید شد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *