شنبه، ۲۷ آبان ۹۶ - ۰۱:۵۳
پولدار شدن

امروزه پولدار شدن و پول داشتن یکی از دغدغه های مهم و اصلی هر انسانی است و هر کسی دوست دارد بی پول…

امروزه پولدار شدن و پول داشتن یکی از دغدغه های مهم و اصلی هر انسانی است و هر کسی دوست دارد بی پول نماند.متاسفانه شرایط این روزها به گونه ی شده است که تا اسم سرمایه و کار به میان می آید همه ی سفره ی دلمان را باز میکنیم و  از بیکاری و بی پولی می گویم. د

اگر هم بخواهیم شغل جدیدی برای خود راه بیاندازیم وقتی که سرمایه فراوان نداشته باشیم سریعا منصرف شده و هیچ کاری نمی کنیم.لازم است بدانید برای ایجاد یک شغل نیازی نیست از سرمایه میلیاردی آغاز کنید و کافی است کمی هوش و زمان سنجی را چاشنی کارتان کنید.

پیش از هر چیزی باید توان مندی ها و کارهای را که می توانید انجام بدهید بسنجید و با ایده های جدیدی که ارائه میدهید یک کسب و کار برای خودتان راه بیندازید.

چند راهکار ساده 

۱)اینترنت : جالب است بدانید بسیاری از افرادی که امروزه توانسته اند موفق باشند و پول زیادی بدست بیاورند از اینترنت استفاده کرده اند. سعی کنید برای خودتان یک سایت راه اندازی کنید و کسب درآمدتان را شروع کنید.

۲)صنایع دستی : کارهای هنر یکی از موضوعاتی هستندکه می تواند برای افرادی جذابیت داشته پس اگر شما می توانید کارهای هنری بسازید سعی کنید بهترین هنردستتان را به نمایش بگذارید.

۳)صنایع غذایی : اگر برایتان مقدور است و اهل آشپزی هستید می توانید برای فروش و تهیه مواد غذایی اقدام کنید. سعی کنید از روش های جدید استفاده کنید و ایده های جذاب بگیرید تا مشتریان زیادی داشته باشید. شما با برخورداری از نظافت می توانید تمامی مجوزی های لازم را از مراکز مرتب دریافت نمایید.

۴)بازاریابی : اگر نمی توانید خودتان کاری دست و پا کنید یا خدمتی ارائه دهید در قالب یک بازاریاب برای دیگر افراد فعالیت نماید.

۵)اطلاع رسانی : امروزه تبلیغات فراوانی صورت می گیرد به گونه ی که برخی را در انتخاب سردرگم می کند. اگر شما بتوانید به صورت صحیح نیازهای مشتریان را بشناسید و آنها را اگاه کنید می توانید شانس بیشتری در انتخابتان داشته باشید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *