سه شنبه، ۲۲ خرداد ۹۷ - ۰۹:۴۰
سکسکه

چگونه می توانیم سکسکه مان را بند بیاوریم؟ سکسکه یکی از مواردی است که در هر سنی ممکن است برای شما اتفاق بیوفتد و…

چگونه می توانیم سکسکه مان را بند بیاوریم؟ سکسکه یکی از مواردی است که در هر سنی ممکن است برای شما اتفاق بیوفتد و البته این یک امر غیر ارادی می باشد که نوزاد و کودکان نیز می توانند آن را تجربه کنند.

سکسکه می تواند به صورت دراز مدت یا کوتاه مدت برای افراد باشد ولی به عنوان بیماری شناخته نمی شود در هر صورت نباید فراموش کرد که بروز آن می تواند سبب آزار شما شود. راهکارهای را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید که می توانند برای رفع سکسکه به شما کمک کنند. با روزباتو همراه شوید…

کره بادام زمینی

اگر می خواهید سکسکه شما بند بیاید می توانید از کره بادام زمینی استفاده کنید و کره بادام زمینی را در زمان سکسکه بخورید. برای اینکه وقفه ی در سکسکه تان ایجاد کنید از بلعیدن ،چشیدن، جویدن و … کره بادام زمینی استفاده نمایید تا کم کم سبب توقف کامل سکسکه شما شود.

شیرینی جات و شکر

مصرف شیرینی جات و شکر می توانند سبب شود تا خراشی در مری ایجاد شود و تحریک عصاب و ماهیچه ها را به همراه داشته باشد و سبب متوقف شدن عمل انقباضی آن ها شود.

سرکه

برای قطع شدن ناگهانی سکسکه می توانید از مواد ترش نیز استفاده نمایید مثل سرکه یا آبلیمو.

تنفس در یک پاکت کاغذی

یک پاکت کاغذی بردارید و آرام در آن تنفس کنید و تلاش کنید تا نفس های عمیقی بکشید. این کار سبب می شود که مقدار دی اکسید کربن در پاکت و خون شما زیادتر شود و در نهایت دیافراگم برای اینکه اکسیژن بیشتری را دریافت کند ، انقباض عمیق تری را انجام میدهد. بدین صورت سکسکه تان از بین خواهد رفت.

عسل

شما می توانید به وسیله عسل به رفع سکسکه خود و تحریک اعصاب خود کمک نمایید کافی است یک قاشق مرباخوری عسل را در مقداری آب گرم بریزید و سپس در انتهای زبانتان نگه دارید.

عسل

چگونه می توانیم سکسکه مان را بند بیاوریم؟

سس فلفل قرمز

گاهی موارد می تواند سس فلفل قرمز به رفع سکسکه شما کمک کند. این تندی ها در قسمت گلو سبب گیج شدن اعصاب می شود و توجه ها به سمت این طعم کشیده می شود و می تواند از بین بردن سکسکه را به همراه داشته باشد.

بذر گیاه شوید

در قدیم ها بیشتر از این روش استفاده می کردند و سبب ایجاد وقفه در سکسکه می شدند به این صورت که می توانید مقداری بذر شوید را بجوید.

کافی میکس و پودر شکلات

این روش شاید برای شما کمی مشکل باشد و سبب قطع شدن ناگهانی سکسکه شما شود به این صورت که ۱ قاشق پودر شکلات یا کافی میکس را میل نمایید.

در قسمت فوق روش های را ذکر کرده ایم که شاید از نظر شما ساده باشند اما نباید فراموش کنید که کاربردی بودن این روشها سبب می شود تا شما سکسکه تان را از بین ببرید.

قدیم ها از روش های دیگری مثل ترساندن یا آب خوردن نیز استفاده می کردند که البته در اکثر موارد نیز بسیار موثر بود و شما نیز هم اکنون می توانید آن ها را بکار بگیرید ولی اگر این روشها سبب قطع شدن سکسکه شما نشد می توانید از روشهای ذکر شده نیز استفاده نمایید.

همانطور که اشاره کرده ایم با وجود اینکه شاید سکسکه به عنوان یک بیماری به شمار نمی رود ولی بروز آن می تواند سبب شود تا افراد ناراحت شوند و از این وضعیت آزرده شوند و در نهایت تلاش کنند تا روش های مختلف را به کار بگیرند تا بتوانند آن را رفع نمایند.

چگونه می توانیم سکسکه مان را بند بیاوریم؟ در صورتی که می خواهید مطالب بیشتری را در این رابطه مطالعه نمایید می توانید از لینک علت سکسکه جنین نیز استفاده نمایید.

با روزباتو همراه شوید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *