یکشنبه، ۲۳ دی ۹۷ - ۱۰:۳۲
مردان چگونه عاشق می شوند؟

مردان چگونه عاشق می شوند؟ بسیاری از خانم ها وقتی با کسی آشنا می شوند یا اینکه نامزد می کنند می خواهند بدانند که…

مردان چگونه عاشق می شوند؟ بسیاری از خانم ها وقتی با کسی آشنا می شوند یا اینکه نامزد می کنند می خواهند بدانند که آیا واقعا طرف مقابل به آن ها علاقه دارد و عاشقشان شده است یا خیر؟ صرفا نمی توان یک نشانه را ذکر کرد که اگر مردان آن را نداشته باشند پس عاشق نیستند. شما باید اخلاق و خصوصیات فرد موردنظرتان را ارزیابی کنید تا بتوانید نتیجه ی خوبی را بدست بیاورید.

عشق و علاقه در مردان

اولین سوالی که مطرح است نحوه ی اطلاع از عشق و علاقه مردان است؟ اگر به دنبال این هستید که از عشق و علاقه ی طرف مورد نظرتان آگاهی پیدا کنید باید بدانید به زمان نیاز دارید و به مرور زمان برای شما مشخص می شود. اما اگر می خواهید در روزهای اولیه رابطه خود به این موضوع پی ببرید هیچ راهی ندارید جز اینکه به زبان بدن طرف مقابل اگاهی داشته باشید.

شما با این روش نمی توانید به تمامی سوالات خود پاسخ بدهید ولی کمک زیادی به شما می کند. اگر وقتی با نامزد خود یا خواستگارتان به گردش می روید او مداوم به چشمان شما نگاه می کند می توان گفت یکی از نشانه های علاقه مند شدن به شماست و اطلاعات و شخصیت شما را واکاوی می کند و در تلاش است که شما را بیشتر بشناسد ولی اگر به جاهای دیگری نگاه می کند باید شک کنید که در انتخاب خود تردید دارد یا هنوز با قاطعیت به این تصمیم نرسیده است که شما انتخاب درستی برای او هستید.

این نکته را به خاطر بسپارید که این دسته از افراد در دفعات مختلف سعی می کنند که به صورت مستقیمی به شما نگاه نکنند. مردها مغزی تصویری دارند به بیانی دیگر مغزشان کاملا بر پایه تصویر است. وقتی یک مرد نامزد خود را می بیند دوست دارد که مجددا به نامزدش نگاه کند. افرادی که عاشق می شوند مردمک چشمان آنها بزرگتر شده و فرد دارای چشم های درشت تر و شفاف تری خواهد بود و دچار حس اشک الود بودن یا خیس بودن به او دست میدهد.

عشق و علاقه در مردان

نشانه های عاشق شدن مردان

۱)به چشم هایشان دقت کنید : اگر می خواهید به عاشق شدن مردان پی ببرید باید به چشم های آنها دقت کنید. وقتی بر روی چشمهای طرف مقابل تمرکز کنید میتوانید از احساس او باخبر شوید. هر عضوی از بدن ما تحت کنترل ما می باشد ولی این نکته در خصوص چشمها مطرح نیست. وقتی مرد یا زنی حس خوب و عاشقی در وجودش باشد مردمک چشم هایش بزرگتر شده و اگر شما چنین موردی را مشاهده کردید باید بدانید طرف مقابل شما را دوست دارد.

۲)وقتی با شماست حس شادی دارد: این مورد خیلی واضح است اما نادیده گرفته می شود. مردانی که با شما نمیتوانند لبخندشان را کنترل کنند و در مقابل شما هیجان زده می شوند میتوانند از مواردی باشند که عاشقتان شده اند یا دوست تان دارند.

۳) کارهای را انجام میدهد که شما دوست دارید: برخی از مردان برای اینکه به طرفشان ثابت کنند دوستشان دارند، کارهای می کنند که شما دوست دارید. به فعالیت های که دوست دارید انجام بدهید فکر کنید. برخی از مردان برنامه ریزی می کنند تا شما به فعالیتهایتان برسید و این یک نشانه ی دوست داشتن است حتی اگر به آن ها علاقه ی نداشته باشند.

نشانه های عاشقی در مردان

۴) اخر هفته ها باشماست : این روزها همه مشکل دارند و دغدغه های زیادی را داشته اند ولی شما اخر هفته ها را به استراحت خودتان اختصاص میدهید و دوست دارید که نامزد شما در کنارتان باشد. در مقابل اگر او هم تمام سعی اش را می کند که تمام آخر هفته را با شما باشد یعنی از اینکه در کنار شماست لذت می برد.

۵) بیش تر از حد مراقب شماست: برخی در چنین شرایطی فکر می کنند طرفشان حساس است یا گاهی به شکاک بودن آن موضوع را مرتبط می کنند اما برخی از مردان چون همسرشان را دوست دارند و عاشق طرفشان شده اند سعی می کنند بیش از حد مراقب او باشند تا مبدا مشکلی برای عشق شان پیش بیاید. مردانی که مداوم نگران شما هستند یعنی به زبان ساده دوست تان دارند.

۶) از نوازش شما لذت می برد: وقتی کسی شما را دوست داشته باشد در هر لحظه ممکن است بدون اراده شما را لمس کند. این لمس کردن از روی شهوت نبوده بلکه چون شما را دوست دارد از نوازش کردن شما لذت می برد.

۷) یک اسم مستعار زیبا برایتان انتخاب کرده است: علاوه بر مواردی که برای شما ذکر کرده ایم مردان با انتخاب نام مستعاری زیبا احساساتشان را به صورت غیرمستقیم به طرف مقابل نشان میدهند. وقتی شما را با آن نام صدا می زد حس خوب و خوشایندی به او دست میدهد و هر چقدر شما را بیشتر صدا بزند یعنی دوست دارد آن حس را بیشتر تجربه کند.

نشانه های عاشقی در مردان

مردان عاشق و نشانه های آن

۸) به نیازهای شما توجه می کنند: وقتی مردی به شما توجه زیادی داشته است باید بدانید این مورد از نشانه های عاشقی است. این موضوع زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که شما در گروه دوستانش باشید.

۹) به شما ابزار محبت می کند و هدیه می خرد: اگر برایتان هر روز هدیه می دهد یا به محل کارتان گل میفرستند یا سعی می کند با هر چیزی شما را خوشحال کند شک نکنید که به شما علاقه زیادی داشته است. مردها معمولا به این طریق دوست داشتن و علاقه شان را نشان میدهند و اگر این موارد پس از برقراری رابطه جنسی نیز ادامه داشته باشد باید مطمئن باشید که طرف شما واقعا عاشق تان است و از هر راهی استفاده میکند تا نظرتان را جلب کند پس قدر این موارد را بدانید.

۱۰) به رفتار دوستانش توجه کنید :اگر از اطرافیان یا حتی دوستان او شنیده اید که از شما تعریف زیادی می کتد یا در موردتان این اواخر خیلی صحبت کرده است باید متوجه شوید که موضوع حرفهایش بوده اید که او تلاش کرده تا از خوبیهایتان در مقابل دیگران تعریف کند. در صورتی که با دوستان او بیرون رفته اید و آنها به رفتار و احساسات شما توجه می کنند بدانید که قبلا به آنها گفته که شما را دوست دارد و به همین جهت آنها هم تلاش می کنند تا بهترین رفتارشان را در مقابل شما داشته باشند.

لینک های مرتبط: 

در عشق بازی با همسرمان چه کارهای را انجام بدهیم؟ + ۱۸

درمان عشق یک طرفه

فراموش كردن عشق يك طرفه

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *